Moda

2014-2015 Sonbahar/Kış  Aksesuar Trendleri

Moda olgusu içinde süregelen değişim sezonlarından biri olarak 2014-2015 sonbahar kış sezonuna girmiş bulunmaktayız. Gerçek bir bütünsel şıklık sağlama konusunda önemli bir değere ve yere sahip aksesuarlar çoğu zaman tarzı belirleyen temel unsurlardan olmakta.Diğer tüm parçalarda olduğu gibi bu sezonun konseptine uygun olarak trend aksesuarlar içinde önemli değişimler söz konusu.

2014-2015 Sonbahar/Kış  Aksesuar Trendleri
2014-2015 Sonbahar/Kış Aksesuar Trendleri

Bu sezonun aksesuar trendinde en önemli nokta giysilerde de olduğu gibi oversize formda takı kullanımı. Geçen sezon kullandığınız o mini minnacık küpeleri bir kenara kaldırın çünkü bu sezon küpeler, yüzükler ve kolyeler oldukça büyük ve gösterişli hatlarda. Modaya yön veren Chanel, Versace ve Cristian Dior gibi markaların sezona dair defilelerinde abartılı büyüklükte ve oldukça ihtişamlı takıların kullanıldığı görülmekte.

2014-2015 Sonbahar/Kış  Aksesuar Trendleri
2014-2015 Sonbahar/Kış Aksesuar Trendleri

Sonbahar Aksesuar Trendleri

Geçtiğimiz sezonun kalın zincir detaylı kolye modelleri bu yıl daha dolgun ve zengin formları ile göz doldurmakta. Farklı kalınlıklarda ve boylarda zincirlerin bir arada kullanılarak uç bölümlerinde taş ya da farklı objelerin sallandığı görülmekte. Özellikle Robertto Cavalli ve Red Krakoff gibi markaların metallik formlardaki sallantılı kolyelerde parlak taşlı tasarımlar göz alıcı şıklıklar yaratıyor. Yine sezonda öne çıkan trend aksesuarlar olarak tasma stilinde kolyeler, metal, plastik ya da deri gibi farklı materyaller şeklinde sıkça karşımıza çıkabilir. Özellikle gold parlaklığında kalın zincir formlu tasma kolyeler sezona damgasını vuracak aksesuarlar arasında yer almakta.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu