Moda

2014 Yılı Modası Mus Çoraplar

Okul yıllarınızdan kalma mus çorap modelleri yine moda oldu! Ancak bu defa sadece renk seçenekleri ile değil desen seçenekleri ile de aklınızı başınızdan alacak. Özellikle mini eteklerinizin altına giyebileceğiniz ve böylece son derece modern ve sevimli bir görünüm sergileyeceğiniz mus çorapların en yeni modelleri arasında gayet seksi bir imaj çizmenizi sağlayacak tasarımlar da var.

2014 Yılı Modası Mus Çoraplar
2014 Yılı Modası Mus Çoraplar

Yaz Aylarında Da Kurtarıcınız Bu Çoraplar Olacak

Mus çorapların en önemli özelliği hem yaz hem de kış aylarında tercih edilebiliyor olmasıdır. Çünkü yeni modeller arasında sıcak yaz günlerinde rahatsız etmeyecek kadar ince bir dokumaya sahip olan tasarımlar da bulunuyor.  Sadece eteklerin değil pantolonların altına da rahatlıkla giyebilirsiniz.

2014 Yılı Modası Mus Çoraplar
2014 Yılı Modası Mus Çoraplar

En çok tercih edilen ve pek çok bayanın favorisi olan mus çorap modelleri ise boydan çizgili olan tasarımlardır. Elbette bunun bir nedeni var. Hem de çok güçlü bir nedeni var. O da bu çorapların boyu olduğundan 5 cm daha uzun göstermesidir. Özellikle topuklu ayakkabılar ile bir arada kullanıldığında bir manken edasında salınmanız hayal olmaktan gerçeğe dönüşebiliyor.

Enine çizgili olan çorapların da bacaklarınızı olduğundan daha kalın göstereceğini sakın unutmayın. Bacaklarının inceliğinden yakınanlar için enine çizgili desenler ideal bir tercih olabilir ama kalın bacaklı bayanlara bu desenleri asla önermiyoruz. Çapraz ipleri olan modelleri de sakın gözden kaçırmayın. Bu modeller de favoriniz olacak kadar zarif duruyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Mus çoraptan her daim vazgeçemem. Hem görsel olarak iyi hem de rahatlık açısından. Özellikle mine elbiselerin altına giymeyi çok seviyorum. Birbirinden çok değişik desenleriyle birlikte. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu