Moda

2015 Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri

 

2015 Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri

Yaz kış vazgeçilmez aksesuarlarımızdan olan güneş gözlükleri her sene yeni modelleri ile karşımıza çıkıyor. Kıyafetlerle uyumlu olduğunda şık görünmemizi sağladığı gibi sağlığımız için de oldukça önemli olan güneş gözlüğü modelleri yüz tipine uygun olarak seçildiğinde daha güzel sonuçlar veriyor. Popüler olan 2015 güneş gözlüğü modelleri içerisinden seçim yaparken zorlanıyorsanız işte güneş gözlükleri ve kombinleri…

Popüler Gözlük Modelleri

2015 yılı bütün ihtişamı ile ilerlerken gözlüklerde de birbirinden güzel ayrıntılar bulmak mümkün. Her moda akımı ile birlikte ortaya çıkan aksesuar modelleri sayesinde kıyafetlerinizle uyumlu güneş gözlükleri de bulmanız çok kolay. Beyaz renk modası ile hayatımıza giren beyaz çerçeveli güneş gözlükleri açık renk tonlarında kombin yapmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Retro modası ile birlikte geniş ve oldukça büyük çerçeveli güneş gözlüğü modelleri de vazgeçilmez parçalardan olacak. Ayrıca Retro modasından kalma kırmızı camları olan ve yuvarlak görünümlü gözlüklerde bayanlar için sevilen modellerden biri. Yuvarlak gözlüklerle başlayan modaya uygun olarak oval güneş gözlükleri de uzun yüzlü bayanlarda daha şık duracak. Yuvarlak yüzlü bayanlar için kare görünümlü güneş gözlükleri bu yıl sevilen modellerden.

Kemik çerçeveli gözlükler gibi kemik çerçeveli güneş gözlükleri de bütün şıklığı ile 2015 güneş gözlüğü modelleri arasında yer alıyor. Yarım çerçeveli gözlük modelleri, ombre güneş gözlükleri, parıltılı çerçeveye sahip güneş gözlükleri ve kedi stili modellerde oldukça moda.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu