Moda

2015 çanta trendleri sizinle!

Bayanlar için olmazsa olmazların arasından sayılan çanta için firmalar 2015 çanta trendleri modellerini belirledi. Bir sanatçımızın bir zamanlar dediği “Şapkasız çıkmam abi!” cümlesinde olduğu gibi bayanlarda hiçbir yere çantasız gitmezler. Çanta bayan için bir aksesuardan ötedir. Neredeyse bütün varlığını çantasında taşır. Kazara bir bayanın çantasına bakılacak olsa hiç ummadığınız şeylerin çantadan çıktığını görebilirsiniz. Hele de çocuklu bir bayansa neredeyse ev çantanın içine dolmuştur.

Değişik zamanlar için tasarlanmış çanta modelleri

1_anya-hindmarch-marano-glitter-finish-leather-clutch_9-dazzling-evening-bags

Çok özel zamanlar için giyebileceğiniz abiye kıyafetlerinizin yanında kullanabileceğiniz bu çanta elde taşımaya uygundur. Üzerinde bulunan pembe renkli taşlar elinizi ışıl ışıl yapar. Fazla bir şey koymanıza fırsat verecek genişlikte değildir. Zaten özel zamanlar için tasarlandığından çok şey taşımanıza gerek olmadığı düşünülerek dizayn edilmiştir. Böyle zamanlarda evi yanınızda getirecek değilsiniz ya.

1680779-bag-ladies-hand-women-purse-shopping

Günlük kullanıma uygun bir çanta modeli arıyorsanız bu tam size göre. 2015 moda renk trendlerini içeren rengiyle özellikle genç bayanlar için çok şık bir model. Oldukça geniş bir model olduğundan iç hacmi geniştir. Özellikle çanta genişledikçe içini dolduran bayanlardansanız kullanımda dikkat edin taşıyamayacağınız ağırlığı doldurmayın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu