Moda

2015 Sezonu Yağmurluk Modelleri

2014- 2015 sonbahar kış sezonu içinde oldukça şık ve renklerde yağmurluklar göze çarpmakta. Malum yazı geride bıraktık ve yağmurlu serin günler kapımızda. O nedenle bir an önce sezonun trendi olan yağmurluk modelleri arasından bir an önce seçim yapmak gerek. Bu sezon vitrinleri süsleyen yağmurluk modelleri arasında bol cepli, belden kalın kemerli ve belden büzmeli yağmurluk tasarımları görülmekte.

2015 Sezonu Yağmurluk Modelleri
2015 Sezonu Yağmurluk Modelleri

Beğeninize ve zevkinize uygun kısalı uzunlu çeşitli boylarda yağmurluk modelleri arasında yine spor giyim tarzını tercih edenler için kısa mont tipi yağmurluklar da yer almakta. Hemen her yaştan herkes tarafından kullanılabilen özel bir giysi türü olan yağmurluklar, özellikle sonbahar ve ilkbahar gibi ara mevsimlerinde en sık kullanılan giysiler arasında.

Renkleri ve Tasarımları 2015 Yağmurluk Modelleri

2015 Sezonu Yağmurluk Modelleri
2015 Sezonu Yağmurluk Modelleri

Geçtiğimiz bir iki yıldır çokça gördüğümüz neon ve parlak renklerin aksine bu sezon yağmurluk tasarımlarında çok daha soft ve ana renklerin kullanılmış. Fakat 60’lı yıllar moda esintisinin kol gezdiği bu sezonda mutlaka dore ve gümüş tonlarda metal parlaklığında yağmurluk tasarımları da hanımlar tarafından beğeni ile yaygın olarak kullanılacaktır. Yılın renkleri ve çizgileri içinde birbirinden özel tasarımlar ile sokak modasında hakimiyetini sürdüren yağmurluk modelleri arasında belden kemerli bol manto kesimli yağmurluklar şık olduğu kadar oldukça da rahat kullanımlı. Yine rengarenk çizgili desenleri ile panço tipi yağmurluklar ise özellikle genç ve dinamik giyim ve yaşam tarzını benimseyenler için oldukça uygun.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu