Güzellik

2015 Yaz Makyaj Trendleri

2015 Yaz Makyajı

Yaz gelmeden önce, bu yılın makyaj trendlerinin ne olacağı da çoktan belirlendi. Bu yılın en çarpıcı makyaj uygulamaları gece davetlerinde gözlenirken, sokak modasının da etkileyici bir makyajı olduğunu, uzmanların açıklamalarından öğreniyoruz.

2015 Yaz Makyaj Trendleri, kadınların her daim bakımlı ve güzel olmasını sağlayacak. Her ortamda dikkat çekmek ve güzel görünmek için, sizde bu trendleri uygulayabilirsiniz.

İşte, harika renkleri ve zarif dokunuşlarıyla 2015 makyaj modası;

Doğal ve kalın kaşlar

İnce kaş modasının artık son bulduğu yaz sezonunda, kadınlar kalın kaşları ile daha doğal bir görünüme sahip oluyorlar. Ayrıca kalın kaşlar, genç görünmenin de bir anahtarı.

Sade bir görünüm fakat yoğun göz makyajı

Yoğun renkte uygulanan bir göz makyajı, gözlerinizi ortaya çıkarırken daha çekici gözükmesini sağlayacak. Fakat gözlerde uygulanan makyaj ne kadar yoğun olursa, yüzünüze sürdüğünüz fondöten ve dudaklarınıza uyguladığınız ruj da bir o kadar hafif olmalı. Bu yazın makyaj modasına uymak istiyorsanız, bu ayrıntıyı unutmayın.

Yeşil renk tonları

Bu yıl yeşil ve tonlarına oldukça yer veriliyor. Makyajınızı bu tonlarda yaparak, makyaj trendlerine kendinizi dahil edebilirsiniz.

Pembe ve şeftali tonları

Bu yaz sezonunda özellikle doğal bir görünüm ön planda tutuluyor. Bebeksi bir görüntüye sahip olmak için, pembe ve şeftali tonlarında bir allık ve ruj sürerseniz, bu doğallığa sahip olabilirsiniz.

Kedi gözler

Gizemli ve çekici görünmeyi sağlayan kedi göz makyajı, aynı zamanda gözlerinizin çekik gözükmesini de sağlıyor. Bu yıl birçok davette gözlenecek olan bu makyaj, kadınların cazibesinde etkili bir dokunuş yaratacak

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu