Moda

2018 Aksesuar Kodları

Geçen yılın modasının epey dikkat çeken parçası olan kocaman çantalar bu yıl yerini XS çantalara bıraktı. Özellikle minimal tasarımların dikkat çektiği kıyafet modasında, en şık kıyafetleri minik çantanızla kombinleyebilirsiniz. Omuza asılan XS çantalar, elde taşınan portföyler gibi birçok farklı çeşit, stilinizin modaya uyumlu olduğunu anlatmanıza yetecektir. Ayrıca sezonun sportmenleri ve 90’lar esintisi olan bel çantalarını da unutmamak lazım!

Kolyeler Uzadı

Uzun kolyeler ve dikkat çeken büyüklükteki kolye uçları kıyafetlerinizi tamamlamak için yeterli olacak. Gümüş ve bakır renkli bu aksesuarlarla casual giyim hiç olmadığı kadar şık olacak. Kolyelere uzun ve sallanan küpeler de eşlik edecek.

Audrey İzleri

Audrey Hepburn stilinin vazgeçilmezlerinden olan uzun eldivenler de ilgi çeken bir aksesuar olarak kullanılacak. Hem gece hem de gündüz stilinde bu ürünleri kullanabilirsiniz. Siyah, beyaz ve kırmızı renkler tercih edilecek.

Babaanne Stili Çoraplar

Topuklu ayakkabınızın içindeki çorabınız bu yıl üşütmememize yardım ederken modaya uymamızı da sağlayacak. Mahallelerde alay konusu olan bu ikili 2018’in modasında Gucci’nin bile ele aldığı bir tarz oldu. Uzun çizmeler tercih edecekseniz yine çorapla birlikte giyineceğiniz modelleri kullanabilirsiniz. Ama yaz sezonunda şeffaf çizmelerin de var olacağını unutmamalısınız.

Kemerler

Bu sezon ince belinizi ortaya çıkarmak için tercih edeceğiniz kemerlerle dikkat çekeceksiniz. Bu yılın modası elbise ve gömleklerde incelik kemer vurguları dikkat çekecek. Yüksek bel giyinenler ve basenleri geniş olanlar için ince kemerler oldukça dikkat çekecekler.

Küpenizin Teki Yoksa Üzülmeyin

Kaybolan küpe eşleriniz varsa hiç dert etmeyin. Çünkü tek küpe modası bu sezonun özellikle yaz stillerinin vazgeçilmezi oldu. 2018 modasında tek küpe gece ve gündüz birçok zaman diliminde kullanılabiliyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu