Moda

2018 Yaz Trendleri

”Moda” her sene üzerine bir yenisi eklenerek varlığını sürdüren, herkesin ister istemez yakından takip ettiği bir akımdır. Bu sene zıt renkler mi moda, tamamlayıcı renkler mi ? Enine çizgi mi boyuna çizgi mi yoksa serbest çizgiler mi ? Kadınlar bu yaz sokaklarda maskülen bir tarzla mı boy gösterecekler yoksa feminen mi ? Bütün bunların yanıtlarını öğrenmek için hep beraber 2018 yaz tirendlerine bir göz atalım.

Ateş Sokakta; Kırmızı

Her sene yaz kış fark etmeksizin podyumlarda ve sokaklarda baş gösteren ateşin rengi kırmızı modası, bu yaz yine sesini çok duyuracak gibi. Kırmızı tulumlar, kırmızı deri ceketler ve çantalar her başımızı çevirdiğimizde gözümüze çarpacak. Hazırlıklarınızı yapsanız iyi olur. Dikkat bayanlar, bu sene ateş sokakta.

Doksanlar Geri Geldi; Vatka modası

Bir zamanların vazgeçilmez tirendi olan vatka, 2018 yazında gardroplarda tekrar yerini almaya hazırlanıyor. Bu sene vatkalı elbise ve ceketler, kadınlar tarafından oldukça fazla tercih edilecek. Ünlü markaların ilkbahar defilelerinden de bunu anlamak mümkün.

Hem Kışkırtıcı, Hem Zarif; Büstiyer Fırtınası

Bu yaz tabular yıkılıyor! Kadınların taşımaktan çekindiği ama bir o kadar da beğendiği büstiyerler, bu sene yavaş yavaş tabu olmaktan çıkmaya hazırlanıyor. Özellikle genç kızların tercih ettiği büstiyerler hem konforlular, hem de çekici bir görünüm sunuyorlar. Bu sene siyah büstiyerler ve kırmızı topukluları, zımbalı çanta ve bileklikleri sokaklarda çok göreceğiz.

Zıtlıktan Kuvvet Doğar; Spor Şık

Her ne kadar klasik kadınların tarzı olmasa da spor şıklık şimdilerde genç kızların büyük bir kısmının tarzını oluşturuyor. Salaş bir tişörtün üzerine giyilen abiye bir ceket, abiye bir elbisenin altına giyilen bir spor ayakkabı, düz bir pantolon ve tişörtün üzerine takılan ağır bir kolye gibi bir çok şekilde oluşturulabilecek bu spor şıklık akımında tek sınır hayal gücünüz!

Sezonun Favori Rengi; Pembe

Her ne kadar kırmızı renk bu yaz sesini çok duyuracak olsa da, pembe bu yıl savaşı kazanacak. Sezonun favori rengi pembe ile bu yaz herkes sokaklarda çiçek açacak.

Sana Her Şey Yakışır!

Kim demiş papyon sadece erkekler içindir diye ? İçeriği okudun ama 2018 yaz tirendleri kafandaki modaya uymadı mı ? Boşver! Hani hep derler ya moda insanın kendine yakışanı giymesidir diye, aynen öyle. Abiye elbisenle sokaklarda dolaş, kot pantolonunla şık bir restoranta git, zımbalı deri ayakkabılarınla sade bir elbise giy, hava çok sıcakken bereyle kapüşonu üst üste tak, ne fark eder ? Önemli olan sen olman, sen en güzel modasın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu