Moda

Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Gelinlik modellerinde özellikle bayanların bu sezon en çok rağbet gösterdiği sırt dekolteli modeller son derece popüler görünümler de karşımıza çıkıyor. Özellikle sırt dantel olan dekolteli modeller gelinliği daha masum görünmesini sağlıyor. Ancak iddialı bir görünüm elde etmek isteyenler için tamamen açık sırt dekolteleri son derece ön plana çıkıyor. Bu sezon sırt dekolteli gelinlik modelleri balık etekli gelinliklerde, kabarık gelinlik modellerinde ve daha birçok gelinlik modelinde sıkça tercih ediliyor.

Sırt Dekoltesi Modası

En çok rağbet gören sırt dekolteli gelinlik modelleri ise dantelli gelinlikler de tercih ediliyor. Özellikle kolları dantel olan gelinlik modellerinde sırt dekoltesi son derece hoş ve modern bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Bu sezon özellikle bayanların düğünlerde, nişanlarda, özen geceler ve davetler de en sık tercih ettiği dekolteler arasında yer alan sırt dekolteleri gelinlik modellerinde de tercih ediliyor. 2015 sırt dekolteli gelinlik modellerinde özellikle sırt kısmında yer alan farklı işlemeler ve danteller de bir hayli ön plana çıkıyor.

2015 Gelinlik Trendleri

En şık gelinlik modelleri bu sezon özellikle sizin tercih edebileceğiniz düğününüz de farklı ve modern bir görünüm elde etmek isterseniz bu gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu yıl kalp şeklinde sırt dekolteleri gelinlik modellerinde son derece sıkça tercih edilerek hoş bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu