Moda

Gelin Saçı Modelleri

 

Gelin Saçı Modelleri

Evlenecek kızlar için gelinlik seçimi ne kadar önemli ise gelin saçı modelleri de o kadar önemlidir. Çünkü ne kadar iyi ve tarz bir gelinlik modeli seçerseniz seçin, saçınız o kadar da güzel değilse kötü bir görünüm kazanabilirsiniz. Düğün tarihinin çok öncesinden gelin saçı modellerinin nasıl olacağına karar vermenizi ve birçok deneme yapmanızı öneriyorum. Gelin saçı modeline karar verirken, özellikle düğün yeriniz ve hava şartlarını göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Gelin Başı Modelleri

Yaz gelini olacaklar için toplu saç modelleri daha uygundur çünkü açık saç modelleri sıcaktan ensenize yapışır ve sizi daha da terletir ve saçınız çabuk bozulur. Düğün mevsimi yavaştan yaklaşırken düğününü yaz aylarında yapmak isteyen gelin adayları için son derece şık ve hoş salon, havuz başı ya da kır düğünü saç modellerini farklı stiller de olduğunu unutmamak gerek. Bu sezon kır düğünü için uygun olarak saç modelleri oldukça doğal ve sade gelin başı modellerinden oluşuyor.

Kır Düğünü Saç Modelleri

Eğer kır düğünü yapmayı düşünüyorsanız dalgalı ya da örgülü gelin saçı modellerini bu saç modelleri ideal. Yaz düğünlerinde genellikle toplu saçlar idealdir. Ancak kış ya da bahar gelini olmayı düşünüyorsanız açık gelin saçı modellerini tercih edebilirsiniz. 2015 Gelin saçı modellerinde yeni sezonun en iddialı modelleri genel olarak bantlı gelin saçı modelleri şeklinde karşımıza çıkıyor.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu