Dekorasyon

Akustik Kumaşlarla Hem Evinizi Koruyun Hem De Dekore Edin

Akustik Kumaşlar

Doğal reçine liflerinden oluşan kumaş türüne akustik kumaş modelidenmektedir. Bu kumaş birçok açıdan farklılık göstermektedir. İçinde buluna doğal reçineden dolayı uzun süre darbeler dayanıklıdır. Ayrıca yanmaz ve herhangi bir yıpranma meydana gelmez. Akustik kumaşlar 2’ye ayrılmaktadır. Bunlardan ilki ahşap panel arkadasın konulan keçe kumaşlardır. İki tür akustik kumaş ise; panellerin ön yüzüne konmaktadır. Bu ürünler en çok salon dekorasyonu için tercih edilmektedir. Bu ürün sayesinde hem dışarda ki ses kirliliğinden kurtulur hem de evlerinize şık bir hava katarsınız.

Akustik Kumaş Modelleri

Akustik kumaşlar bulunduğumuz ortamda çevreye dağılan sesleri içinde soğuyarak dışarı çıkmasını engeller. Böylece bulunduğumuz ortamda gürültü kirliliği meydana gelmemektedir. Geniş renk ve model seçimi ile çok tercih edilmektedir. Özellikle çok fazla sayıda model olması nedeniyle bir mekânın tasarımı için çok tercih edilir. Farklı renk çeşitlerine sahip olan bu kumaş istenilen ebatlarda bulunmaktadır. Siyah, mavi, sarı, kırmızı, kahverengi ve bordo renkleri en çok tercih edilen renklerdir.

Akustik Kumaş Fiyatları

Farklı ebatlarda ve renklerde bulunan bu ürünler birçok yerlerde dekorasyon ve ses yalıtımı için kullanılmaktadır. Bu ürünler kişisel evler haricinde birçok farklı yerde kullanılmaktadır. Akustik kumaş model fiyatları evlerinizin boyutlarına ve renk seçimlerinize göre değişmektedir. Oldukça uygun fiyatlı olan bu ürünler ile hem evlerinizi dekore edebilir hem de evlerinizi dış ortamda ki seslerden kurtarabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu