Moda

Asi Ve Çekici: Yırtık Kot

Asi Ve Çekici: Yırtık Kot

Moda dünyasında pek az parçaya her zaman trend olabilmek nasip olmuştur. Yırtık kot da bu nadide parçalardan biri. Hem her zaman trend hem de yediden yetmişe herkes severek giyiyor yırtık kotları.2015 yılında denim yani kot kumaşının hızlı bir çıkış yapması da yırtık kot pantolon modellerini her zamankinden çok daha popüler hale getirdi bu arada. Yani gardırobunuzda en az bir yırtık kot yoksa “ben modayı takip ediyorum” deme şansınız yok ne yazık ki.

Günlük kombinlerin efendisi yırtık kot

Biz kadınlar için günlük yaşamımızda da trendlere uygun ve şık giyinmek önemlidir. İşte bu nedenle yırtık kot için günlük kombinlerin efendisi tanımını kullanmak pek de yanlış olmaz. Zira yırtık kot ile her gün hem casual, hem dozunda iddialı hem de şık kombinler yapabilmek mümkün. Mevsime göre tişört, bluz ya da sweatshirtler ile yırtık kotları kombinleyerek mükemmel görünmeyi kim istemez ki? Bu kombinleri spor ayakkabılarla ya da converseler ile tamamlayabileceğiniz gibi şayet daha feminen görünmek istiyorsanız tercihinizi topuklu ayakkabılardan yana da kullanabilirsiniz. Zaten yırtık kotların en büyük özelliklerinden biri hemen her tarza kolaylıkla uyum sağlayabilmeleri.

Parti kıyafetlerinin hası yırtık kot

Yırtık kot denilince çoğumuzun aklına ilk gelen şey çılgın partiler oluyor. Gerçekten de yırtık kot ruhu en çok partilere yakışıyor. Partiler için hazırlanırken yırtık kot-büstiyer ya da transparan bluz kombinlerini tercih edebilirsiniz. Bu çekici ve dozunda asi kombinleri bir de topuklu ayakkabılarla tamamladınız mı partilerde kimse önünüzde duramaz, bizden söylemesi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu