Moda

Ayakkabı Çanta Kombinleri 2018

 

Ayakkabı ve çanta kombinleri her zevke hitap eden şekilde 2018 yılında da birbirinden güzel örneklerle kullanıcıları buluşturuyor.  Kıyafetlerin en önemli tamamlayıcıları olan ayakkabı ve çantalar birbiriyle renk ve tasarım açısından uyum içinde olduğu zaman ortaya güzel görüntüler çıkabiliyor.

Hangi Renk Çanta ve Ayakkabılar Moda

Ayakkabı ve çanta modelleri içinde popüler renklerden seçim yaparken önemli olan sadece popüler olana bakmamak gerektiğidir.  Yani bazı popüler olmayan renkler de size elbette yakışabilir. Bu nedenle eğer sevdiğiniz renklerden popüler olanlar varsa kullanabilir ya da tamamen bağımsız da tercih yapabilirsiniz.   Bunun dışında öne çıkan renklerin neler olduğuna bakılırsa; metalik renkler, pastel tonlar, kırmızı, bordo, turuncu gibi canlı renkler şeklinde sıralanabilir. Bu renkleri kombin ederken birbirine yakın tonlardan geçiş sağlanması iyi olabilecektir.

Çanta ve Ayakkabı Kombin Örnekleri

Sırt çantasından hoşlanıyorsanız ayakkabı çanta kombini için bu yıl öne çıktığını görebilirsiniz. Süet bilek botlar ve süet püsküllü küçük sırt çantaları iyi görünmenizi sağlayacaktır. Bunun dışında deri botlarla tüylü işlemeleri olan çantaları kombin edebilirsiniz. Renk geçişi pembe ve pembe- siyah şeklinde olabilir. Gri tonlarından hoşlanan kadınlar için kısa topuklu süet botlar ve gri siyah tonlarda karışık renkte uzun askılı çantalar kullanılabilir. Pastel renklerden hoşlananlar için bilekten püsküllü krem rengi bilek botlar ve aynı renkte çanta ideal kombin sağlar. Bu kombine açık mavi ve krem renklerinden oluşan elbise kullanımı ile devam edebilirsiniz.  Asker botlarından hoşlanan kadınlar için renkli tasarımlardan oluşan asker botlarını düz siyah sırt çantasıyla kombin edebilirsiniz. Ayrıca siyah sırt çantasını siyah düz botlarla da kombin etmek mümkün. Siyah birçok renkle uyum sağlayabiliyor. Kırmızı renk sevenler için de çantada püsküllü tercih ve kırımızı asker botları ideal görüntü verebilir.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu