Ekonomi

Banka İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2017

 

Kredi alacak kişilerin banka ihtiyaç kredisi faiz oranları 2017 şeklinde bir araştırma yapması olağan. Aşağıda verilen bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Karşılaştırmalı Faiz Oranları

Geri ödemeye yapacak olan kişilerin bankaya belli bir oranda faiz ödemesi gerekiyor. Ödeme işleminiz için belirlenmiş olan faiz oranı her banka için farklı olabilir. Banka ihtiyaç kredisi faiz oranları 2017 üzerinden direkt olarak karşılaştırmalarınız yapılabilir. Sunulmuş olan oranlar 2018 yılı faiz oranları ile karşılaştırılarak, hareket edilebilir.

Garanti Bankası

Garanti Bankası tarafından sunulmuş olan faiz oranları değişiyor. Güncel faiz oranlarına ulaşmanız için resmi internet sitesinde otomatik hesaplama robotu bulunuyor. Bu robot üzerinden direkt olarak hesaplama işleminin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Akbank

Otomatik faiz oranı hesaplama robotu Akbank’ın sitesinde de mevcuttur. Bu alandan direkt olarak tutar ve vade sayısı girildiğinde ne kadar bir ödeme yapmanız gerektiği ortaya çıkıyor. Buna göre hangi bankadan kredi almalıyım sorunuzun cevaplanması sağlanıyor.

Deniz Bank

Kredi faiz oranlarını direkt olarak alınacak kredi tutarı, ödenecek olan zaman dilimi şeklinde uzunca ifade etmiştir. Bakıldığında krediye dair tüm detayları, ihtiyaç kredisi sayfasında görmeniz mümkün oluyor. 1.04 ile 1.84 arasında değişen kredi faiz oranları bulunuyor.

Ziraat Bankası

Tercih edilen bankalar arasında olan Ziraat, ihtiyaç kredisini farklı amaçlar için sizlere sunuyor. İhtiyacınızı belirlemenizin ardından seçiminizi yapabilirsiniz. Alacağınız tutar ve ödenecek miktara göre değişim olabiliyor.

Odeabank

Faiz oranı 12 ayda ödenecek bir kredi için 1.59 oranı üzerinden hesaplanıyor. Tutarın 10.000 TL olması gerekiyor.

Faiz oranının hangi durumlarda az olduğunu bilmeniz halinde, avantajlı şekilde kredi alma imkanınız olacak. İhtiyaç kredisi almak istiyorum diyen kişiler için yukarıdaki bankaların oranları göz önünde bulundurulmalıdır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu