Sağlık

Bunları Yap ve 7 Günde 10 Kilo Ver!

 

Zayıflamak isteyen herkes bunu kısa süre içerisinde gerçekleştirebilecek muhteşem bir programa sahip olabilecektir.

7 günde 10 kilo verme diyeti oldukça kolay ve pratik bir şekilde olmuştur. Dilerseniz sağlıklı bir şekilde sizler de yaşamınıza devam edebileceksiniz. 7 gün boyunca sabah kahvaltılarında bir dilim ekmek, beyaz peynir, çay içerek bu sürece başlayabileceksiniz. Hafta başından itibaren öğle yemeği için ilk gün kaynamış iki adet yumurta ve yanına alternatif sebzeler tüketebilirsiniz. Akşam yemeği olarak tavuk ve salata tüketebilirsiniz.  Ertesi gün öğle yemeği olarak bir adet simit, yanına evde sıkılmış greyfurt içebilirsiniz.

Sağlıklı Diyet Listesi

Bunları yap ve 7 günde 10 kilo ver artık bu durum oldukça kolay bir hale gelmiştir. Bu sürece üçüncü gün öğle yemeği olarak yağsız yoğurt, kepek ekmek, salatalık yemeniz çok iyi olacaktır. Akşam için biftek ve salata yiyebilirsiniz. Devam eden gün için öğle yemeğinin vazgeçilmezi patates olacaktır. Akşam için ise haşlama yemeniz sizler için doğru olacaktır. Diğer gün yine öğle yemeğinin vazgeçilmezi menemen ve salata akşam için ise yağsız makarna ve yoğurt çok sağlıklı olacaktır.

Hafta sonu süreç sizin için daha zor olacaktır. Öğle yemeğinde haşlanmış sosis ve salata akşam için ise dolma ve yoğurt yemeniz iyi olacaktır. Diyetin son günü için peynir ve balık yanına kepeksiz ekmek ve sebze salatası, akşam için ise hindi eti ve mevsim salata tercih edebilirsiniz. Diyet listesi ile artık sizler de sağlıklı bir şekilde yaşamanıza devam edebilirsiniz. Kısa süre içerisinde istenmeyen kilolarınıza bir son ver demek işte bu şekilde oldukça kolay ve oldukça pratik bir hale gelebilecektir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu