Burçlar

Burçlara Göre Güzellik Tüyoları

İnsanlar 12 farklı kişiliğe ayrılmıyor. Çünkü herkesin burcu, alçalanı, yükseleni ya da gezegensel etkileri birbirinden farklıdır. Birçok kişi mensup olduğu burcun temel özelliklerini taşır. Bu yüzden burcuna göre hareket ederek çeşitli tüyolar alabilir. Burçlara göre güzellik tüyoları hazırlayan astrologlar işinizi kolaylaştıracak birçok bilgiyi veriyor.

Koç

Koca bebek koçlar, baş bölgelerine dikkat çekmeliler. Bu yüzden saçlarınızı ışıltılı ve etkileyici bir modelle çevreleyerek gerisini doğal halinize bırakabilirsiniz.

Boğa

Kalitenin insanları olan boğalar, klasiğe bayılır. Bu yüzden yeşili yansıtan makyaj tonları, nude tonlar ve az bulunan kokular tercih edebilirsiniz.

İkizler

Sarı, kırmızı ve magenda renklerini tercih etmeleri gereken ikizler burçları dikkat çekmezlerle kendilerini kötü hissedecektir.

Yengeç

Gelgitleri çok olan yengeçler, kırmızı tonlarında makyaj yapabilirler. Metalik tonlardaki makyajlar kesinlikle tercih edilmemelidir.

Aslan

Bir aslan burcu ortamlardaki en dikkat çekici ve güzelliği ile kendine en baktırıcı olacaktır. Bir aslanı 1 km öteden tanıyabilirsiniz.

Başak

Dünya burcu olan başaklara doğal makyajları ve dalgalı saçlarıyla görürsünüz. Her zaman natural tonları tercih ederler.

Terazi

Feminen tonlar tercih etmesi gereken teraziler, çılgın saç renklerini asla denemezler. Her zaman gül rengi tonlarını tercih edebilirler.

Akrep

Koyu renkleri seven akrepler, genelde doğal görünür ama kötü kız imajı çizmekten hoşlanmazlar.

Yay

Mor tonlarını seven yay burçları abartıyı sevmezler. Ama doğal makyajdan hoşlanır.

Oğlak

Bir ürünü yıllarca kullanabilen oğlak kadınları genelde doğal renkleri tercih eder. Favori ürünlerinden vazgeçemezler.

Kova

Turunçgiller tonları, pratik saçlar ve doğallık kovalar için idealdir. Hiç meşakatle uğraşamazlar.

Balık

Mavi ve lila renkleriyle kendilerini süslemeyi seven balık burçları, bazen modanın yanından bile geçmeyecek kadar standart makyaj yapabilirler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu