Dekorasyon

Country Dekorasyonun Huzuru

Country bir yaşam tarzı herkesin hayali… Şehir hayatında böyle bir kaçısın söz konusu olması mümkün olamıyor. Ancak iç mekan dekorasyonunda Country tarzı mobilya tercih ederek bu huzuru sağından ya da solundan yakalamanız söz konusu olabiliyor.

Renklerdeki Huzur

Renklerdeki huzuru kullanmak isteyenler mavinin, yeşilin ve pembenin en güzel tonlarını beyazın yatıştırıcı etkisiyle kullanabiliyor. Mobilyalarda birçok alternatifin bulunacağı günümüz koşullarında başarılı bir dekorasyon için istediğiniz parçaları çok daha basit biçimde bulacaksınız.

Gömme dolaplar, renkli mutfaklar ve farklı uygulamalar tercih ederek kendi stilinizi bu kır evi görüntüsüyle ortaya çıkarabilirsiniz. Country tarzı dekorasyon genelde müstakil evlerde tercih edilse de apartman yaşamı için de tercih edilebilir. Ancak metrekaresi büyük olan evlerin tercih edilmesi ciddi bir dekorasyon stilini damgalayacaktır.

Country Mobilya Seçimi

Mobilya seçiminde öncelikle tercih edeceğiniz tarz Country tarz mobilyalar olduğunda, beyaz rengin hakimiyetini görürüz. Beyaz mobilya, çiçekli desenler, ferforje uygulamalar ve renkli çiçekler kullanarak dekorasyonu gerçek aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

Koltuk seçiminde oturma gruplarıyla yemek masası takımlarının uyumlu olmasına özen gösterebilirsiniz. Salonların dekorasyonunda fazla eşyadan kaçınmak son derece önemlidir.

Yatak odasında Country mobilya seçimi tercih edenler için de perdeli dolaplar, delikli modeller ve gül desenli yatak odası takımları dekorasyonunuzun tamamlanmasını sağlayacaktır. Mobilya seçiminde en iyi çözümleri bulmak istediğinizde bir iç mimardan destek alabilirsiniz.

Bütçenizi Planlı Harcayın

Dekorasyon için tercih edeceğiniz birçok alternatif yüksek maliyetlere neden olabilir. Planlı harcayacağınız bütçenizi gereksiz parçalar alarak harcamak yerine, az ama öz mobilyalar tercih ederek değerlendirmeniz uygun olacaktır. Kaliteli mobilya seçimi konusunda bilgi almak istediğinizde özel olarak yaptırma imkanınız varsa eski mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Aksesuar seçiminde ise farklı parçaları kullanan eklektik etkiler yaratabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu