Dekorasyon

Dekorasyonda 3 Sır

Yeni sezon dekorasyon modasında öne çıkan desenler, tasarımlar ve renkler size vereceği etkiden şüphe duymakta iseniz kesinlikle alternatif dekorasyon trendlerine yönelebilirsiniz. Günümüz modern çağında dekorasyon alanında bazı 6 ufak sır ile evinizde son derece etkileyici bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

Dekorasyonda 3 Sır
Dekorasyonda 3 Sır

Dekorasyonda Aydınlatma Göz Hizasında Olmalı

Bunların başında da bank kullanmaya dekorasyon içerisinde yer vermenizdir. Özellikle de antre ve mutfak için kullanımı uygun olduğu düşünülen banklar, salon dekorasyonları başta olmak üzere ev dekorasyonunun her alanında rahatlıkla ideal bir şekilde kullanılabiliyor. İkincil olarak dekorasyonda ideal bir tasarım yaratabilmeniz için aydınlatma sistemlerine dikkat etmelisiniz. Aydınlatmaların göz hizasında olmasına yani 160 santim yükseklikte kullanacağınız abajurlar en doğru ve en ideal etkiyi yakalayabilmenize yardımcı oluyor.

Dekorasyon önerileri kapsamında evinize gelen misafirlerinizin ilk karşılaştıkları alan olan evinizin kapı girişinizi etkileyici bir dekorasyona sahip olmasına özen gösterin. Özellikle bu alanda aynalardan yararlanarak, son derece ferah bir atmosfer ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıca evinizde perdelerinizin ve duvarlarınızın aynı renkte olmasına da dikkat edebilirsiniz. Birbirlerine yakın tonlarda perde ve duvar renklerini kullanarak daha modern ve dinamik bir tarzı dekorasyonunuza yansıtabilirsiniz.

Dekorasyon Sırları
Dekorasyon Sırları

Bunun dışında da dekorasyon önerileri konusunda benzer tonlara sahip olan cam objeleri bir arada kullanılması ile evinizin dekorasyonun en önemli parçalarından olan masanızın ortasında kusursuz bir düzenleme yaratabilirsiniz. Su ve mumun yaratacağı eşsiz atmosferden en etkili şekilde kullanarak, kusursuz şekilde yararlanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ya her işin ustası var,her işi bilene vereceksin derlerya bu dekorasyon işide kesinlikle öyle bişey.Bence bu dekorasyoncularda birer sanatçı kesinlikle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu