Moda

Ekose Trendi İle Kareli Bir Yıl

Ekose Trendi İle Kareli Bir Yıl

Moda dünyasının geneline hakim olan retro ve vintage akımları sadece modellerde değil desenlerde de kendini gösteriyor.50’li ve 60’lı yılların gözde deseni kareler de bu nedenle 2015’in en önemli trendlerinden biri durumunda. Tüm giysilerde, hatta ayakkabı, çanta ve aksesuarlarda bile ekose trendinin izlerini görebilmek mümkün.

Ekose gömlek ile trend kombinler

Ekose trendi denilince akla gelen ilk şeylerden biri tabi ki gömlekler oluyor. Modası asla geçmeyen ekose gömlek 2015 yılında moda dünyasına adeta hakimiyetini ilan ediyor. Dünya starlarını dahi üzerinde ekose gömlek altında kot pantolon ile görebilmek mümkün. Yani 2015 yılında havalı ve trend görünmenin yolu ekose gömleklerden geçiyor. Özellikle gündelik hayatta siz de kot pantolon-ekose gömlek kombinleri ile kendinizi dünya yıldızları kadar havalı hissedebilirsiniz. Bu arada markaların koleksiyonlarında hemen her rengin kullanıldığı ekose gömlek modellerine yer vermesi sayesinde dilediğiniz renkte ekose gömlek bulmakta da hiç zorlanmayacağınızı ekleyelim. Yani ekose trendine favori renklerinizden vazgeçmeden uyma şansına sahipsiniz.

Sadece gömleklerde değil her yerde ekose

Tabi ki ekose trendi yalnızca gömleklerde sınırlı kalmıyor, akla gelebilecek hemen her yerde karşımıza çıkıyor bu zamansız ve kendine has desen. Büyük ya da küçük karelerle hareket katılmış ekose elbisemodelleri özellikle çalışan kadınlara iş yerlerinde de trend görünme şansı sunuyor. Bu elbiseleri uyumlu parçalarla kombinleyerek ofiste hem iş hayatının ruhuna uygun görünürken hem de modayı takip etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Yani ekose deseni ile süslü parçalar arasından dilediğinizi seçip giyerek her zaman her yerde trendleri

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu