Moda

Erkek Ayakkabı Modelleri 2018

 

Erkek ayakkabı modelleri 2018 yılında birbirinden farklı tasarımlarla vitrinlerdeki yerini almış durumda. Özellikle sonbahar kış dönemi bitimi ve bahar yaz sezonunun açılmak üzere olmasıyla giderek daha da hareketlenen bir durum söz konusu. Bu hareketliliğin vitrinlerde de yansımasının olması erkekleri de heyecanlandırıyor. Özellikle giyiminde bazı farklılıklar yapmak isteyen erkekler için bu farklı modelleri siz de önceden fikir edinerek değerlendirmek mümkün.

Erkek Bot Modelleri

Erkeklerin en sık kullandığı bot modelleri bu sene de oldukça gösterişli görünüyor. Özellikle bilekten yukarı uzun botlar koyu renklerin karışımı şeklinde görsellerle beğenileri topluyor. Asker botu sevenler için bu açıdan bordo renklerin öne çıktığını görebilirsiniz. Siyah da aynı şekilde görüntü olarak hem kurtarıcı olması hem de birçok kıyafetle kullanımı bakımından bir hayli öne çıkıyor. Tabi asker botlarına alternatif isteyenler için bilek boyunca botları da görmek mümkün. Taban özellikleri ve malzeme açısından satın almadan önce araştırma yapmanız önerilir.

Klasik Ayakkabı Modelleri

2018 klasik erkek ayakkabı modelleri bu sezon yine çeşitliliğin epey fazla olduğu bir seçenek sunuyor. Klasik erkek ayakkabılarında taban ve diğer özelliklere dikkat etmek gerektiğini yinelemekte fayda var.  Bunun dışında renk olarak botlara göre daha fazla seçenek bulmak da mümkün… Örneğin açık kahverengi renkler ve ön kısmı oval gelen ayakkabılar epey popüler.  Yani koyu kahve tonlarda pantolonla ve de yine benzer tonlarda kemerle bunu kullanmak mümkündür.

Erkek Deri Ayakkabı

Erkek deri ayakkabı modelleri açısından bu yıl öne çıkan modeller bağcıksız tasarımlarda… Ancak bağcıklılardan vazgeçemeyenler için yine ön kısmı hafif sivri gelen modelleri de seçmek mümkün. Süet ve nubuk ayakkabılar da yine alternatifler arasında yer alıyor.  Bunları klasik ve spor değerlendirmesi de yaparak kıyafetlerinizle kombin edebilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu