Moda

Erkek Giyim Kombinleri

Giyim tercihlerinizi keşfetmek, kendi stilinizi yansıtan bir kombin yapmak sizi bazen düşündüren konulardandır. Erkek kombinleri nelerdir sizlere birkaç öneride bulunmak istedik!

Erkek giyim kombinleri biraz zamansız ama uyum sağlayan giysilerden oluşmalıdır. Her ortama uyum sağlayacak casual tarzı giyimleri tercih edebilirsiniz. Casual rahatlık anlamına gelmektedir. Örneğin klasik takım ya da parçaların içine giyebileceğiniz bir kot gömlek hem takımın ağırlığını kaybetmenize hem de rahat bir kombin yapmanıza yardımcı olacaktır.

Erkekler için tişört çok rahat edilen bir kıyafettir. Eğer tişörtü spor bir giysi üzerine kullanmak isterseniz bu kombine buluşmalarda üzerinize oturan bir hırka ile daha şık bir görsele yönelmiş olursunuz.

Yaz mevsiminde takım elbise giymeniz gerekiyorsa bunu doğru takım elbise seçerek yapmaya özen göstermelisiniz. Ama yaz mevsiminde olabildiğince takım elbiselerinden kaçının. Yakım elbise giymeniz zorunlu bir hal aldıysa farklı renklerdeki pantolon ve ceketi kombinleyebilirsiniz.

Erkeklere Özel Yaz Kombini Önerileri

Erkek giysilerine bakıldığında pek fazla seçim yoktur. Ancak gelişen ve değişen moda anlayışı ile erkek yaz kombin alternatifleri kendini göstermeye başladığını belirtmeliyiz. Yeni çıkan ürünlerle kendinize özel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Mevsime uygun giyinmelisiniz. Erkek giyimleri diğer mevsimlere göre daha farklıdır. Giysilerinizle daha çok göz önünde olursunuz. Mesela tişörtlerle ve gömleklerde farklı bir kombin oluşturabilirsiniz. Mevsimine ve yaşınıza göre ürünler giymeniz vereceğiniz doğru kararlar ile oldukça şık bir seçim yaptığınızı gösterirsiniz. Yaz mevsiminde tatil yerlerinde giyeceğiniz çiçekli gömlekleri buralarda rahatlıkla giyebilirsiniz.

Giyim özelliğine göre mevsimlerden faydalanmalısınız. İlkbaharın gelmesi, çiçeklerin ve renklerin canlılaşması ile birlikte bu canlılığı giysilerinize yansıtabilirsiniz. Örneğin ilkbahar ve yaz aylarında daha açık renkleri seçmelisiniz. Genç erkek kombilerinde açık pembe renklerine de geçişleri vardır. İlkbahar aylarında sarı, yeşil, kırmızı, somon rengi, turkuaz ve turuncu renk seçenekleri ile yazın geldiğini haber verebilirsiniz. Kısa şort türü pantolonlarla bu renkteki tişört veya gömleklerinizi kombinleyebilirsiniz. Altına giyeceğiniz deri süet bir ayakkabı sizi oldukça şık gösterecektir.

Erkeklere yaz kombin önerilerinde renk olarak mor, mavinin tonları, kırmızı, turuncu, sarı ve vazgeçilmeniz olan beyaz renklerden birer tane bulundurmalısınız. Ancak genel olarak yazın seçmeniz gereken renkleri gardırobunuza göz atmanız için yeterli olabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu