Moda

Fırfırlı Elbise Modelleri

Birbirinden renkli elbise modelleri yazın müjdecisi olurken, bu yılın modasına damgasına vuran fırfırlı modeller de dikkat çekti. Yakalarda, göğüs kısmında ya da eteklerde bulunan fırfırlarla elbise modasını yansıtan tüm yeni sezon ürünlerde bu detaylar dikkat çekiyor.

Düz ya da desenli renkler söz konusu olduğunda detaylarda yansıyan fırfırların kıyafetlere hareket getirdiği bilinmektedir. Bu yüzden fazla kilosu olan kişilerin bu modellerden uzak durması iyi olacaktır. Genelde hareketli kesimlerin söz konusu olduğu bu modeller, farklı biçimde tercih edeceğiniz konseptlerle dikkat çekecektir.

Pantolon ve Bluz Detayları

Pantolon ve bluzlardaki detayları inceleyerek bu modaya ayak uydurabilirsiniz. Pantolon paçaları ve bluzların göğüs kısımlarında yer alan bu detaylarla fırfırlı kıyafet modasına katılabilirsiniz.

 

Fırfır detaylarına eşlik eden eteklerde kat kat modeller kullanıldığında, şık bir elbise ya da abiye olarak özel günlerde tercih edilen farklı bir parçaya sahip olabilirsiniz. Omuzları askılı, kol kısmı fırfırlı olan modellerin de öne çıktığı son dönemde özellikle şık elbise seçimi yapanlar bu modelleri A kesim elbiselerde de tercih edebilir.

Bikinilerde Fırfırlı Modeller

Göğüsleri küçük olanlar için ideal olan bikini modelleri, fırfırlı modellerdir. İnce ya da kalın fırfır detayları, püsküller ve benzeri sarkıntılar göğüs bölgesinin küçüklüğünü kamufle etmektedir. Aşırı büyük göğüsler söz konusu olduğunda fırfır detaylarını farklı bölgelere sarkıtabilirsiniz. Bikini seçiminizde her seferinde farklı modeller seçebilirsiniz.

Desenlerle Hareketlenin

Kilo sorunu gibi zayıflık da büyük sorunlar arasındadır. Bu yüzden desenlerle zayıf olan kişilerin daha dolgun görünmesi mümkün olabilir. Flora desenler ve geometrik simgeler söz konusu olduğunda kişinin zayıflığının kamufle edilmesi de mümkün olacaktır. Fırfır modası 2018 yılının en iyi parçalarından biri olarak dikkat çekmektedir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu