Moda

Floral Pantolon Trendi Her Yerde

Floral Pantolon Trendi Her Yerde

Çiçekler biz kadınların en sevdiği desenlerden biri. Yılın on iki ayı boyunca çiçekli giysilerin içinde kendimizi hem çok şık hem de çok feminen hissediyoruz. Moda dünyasını etkisi altına alan çiçek desenli giysiler trendinin en dikkat çekici parçası ise tabi ki floral pantolon. Son yıllarda çok popüler olan floral pantolon 2015’te de popülerliğini fazlasıyla sürdürüyor.

Floral pantolonlar ile renk cümbüşü

Özellikle renkli giyinmekten hoşlananlar için floral pantolon trendi büyük bir şans, zira bu pantolonlar kelimenin tam manasıyla birer renk cümbüşü. Akla gelebilecek her rengin cömertçe kullanıldığı floral pantolonlar ile her zaman, her yerde enerjik, şık ve feminen olmak mümkün. Floral pantolon kombinleri yaparken dikkat etmek gereken en önemli konu renk ve desen karmaşasına düşmekten kaçınmak. Tercihinizi düz, pantolonun desenleri içerisindeki renklerde olan bluz ya da tişörtlerden yana kullanmanız şık görünmenizi sağlayacaktır. Bu arada pudra, beyaz ve siyah parçalar da floral pantolonlar ile şık olmak için tercih edilebilir.

İş yaşamında da floral pantolon şıklığı

Floral pantolon trendi sayesinde bu kendine has pantolonları her yerde giyebilirsiniz. İş yaşamının monotonluğuna ve sıkıcılığına son vermek için de floral pantolonlardan faydalanabilirsiniz. Gündelik hayatta tişörtlerle kombinlerken iş yaşamında uyumlu renklerdeki gömleklerle kombinleyerek kullanabilirsiniz floral pantolonları.

Kısacası 2015 moda trendleri arasında farklı bir yere sahip olan floral pantolonlar ile içinde kendinizi harika hissedeceğiniz kombinler yapabilir ve trend görünürken enerjinizi de koruyabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu