Moda

Givenchy 2014-2015 Sonbahar- Kış Modası

Dünya çanta modasına yön veren büyük markalardan biri olan Givenchy 2014-2015 sezonu çanta modellerinde markanın kreatif direktörü olan başarılı isim Riccardo Tisci’nin Givenchy markasının gözde modelleri olan Nightingale ile birlikte Antigona, Pandora ve Lucrezia modellerinin sezon koleksiyonunda yer aldığı görülmekte. Bununla birlikte başarılı kreatörün yeni yarattığı Givenchy çanta modellerinin de özellikle çanta tutkunlarının gözdesi olacağı ön görülmekte.

Givenchy 2014-2015 Sonbahar- Kış Modası
Givenchy 2014-2015 Sonbahar- Kış Modası

Çantanın olmazsa olmazı derinin yanı sıra süetin bolca kullanıldığı 2014-2015 çanta modellerinde bu sezon öne çıkan renkler mavi, siyah ve camel rengi önceliğinde haki yeşil, mor ve kırmızı renkte çantalar şıklıkları ile hanımların giysilerini bütünleyecek. Bir Givenchy klasiği olarak elde taşınan bavul tipinde çantalar ile birlikte bu sezon daha küçük hatlarda kola takılan şık çanta modellerinin de daha fazla kullanıldığı gözlemlenmekte.

Givenchy 2014-2015 Sonbahar- Kış Modası
Givenchy 2014-2015 Sonbahar- Kış Modası

Seçkin ve Sofistike Givenchy Modelleri

Düz hatlarının yanı sıra özel dikiş stilleri ile canlılık kazandırılmış markanın çantalarında birbirine yakın ton ve desen geçişleri ile birlikte aykırı renklerin bir arada kullanıldığı zengin çeşitlilikte bir çanta koleksiyonu markanın takipçilerine sunulmakta. Sezonda öne çıkan bir diğer Givenchy çanta detayı da markanı en önemli parçalarından Antigona modelinde kullanılan anakonda yılan derisi olmakta. Yine çok tutulan Givenchy modellerinden biri olan Pandora modelinin elde ve kolda taşınabilen küçük modellerinin çok daha farklı dokular ve renklere büründüğü şık bir sezon olacak.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Diğer çanta tiplerine göre Givenchy de daha enteresan ve daha farklı modeller olduğunu gördüm. Bence diğer çanta tasarımcıları da bu tasarımcılardan etkilenip daha iyi fikir ve modeller çıkaracaklarını olduğunu düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu