Güzellik

Gözenek Sıkılaştırıcı Çay Maskesi

Gözeneklerin sıkılığını kaybetmesi ve büyümesi ile birlikte ciltte pürüzlü bir görünüm oluşur. Sağlıklı,  sıkı, pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olmak ancak  düzenli bakım yaparak mümkündür. Bu sebeple cilt bakımı, özenle yapılmalı ihmal edilmemelidir.
Gözeneklerin büyümesinden rahatsız olan hanımlarımız, sabah akşam günde iki kez uygulayacakları çay maskesinden faydalanabilirler. Maskeyi temiz cilde uygulamanız gerektiğini unutmayın.
Gözenek sıkılaştırıcı çay maskesi hazırlamak için demli çayı süzgeçten geçirin ve çayın süzgeçte kalan tortuyu maske kabınıza alın. Bu tortuya, bir tatlı kaşığı kuru nane, bir çay kaşığı karabiber, bir yemek kaşığı demli çay ekleyerek karıştırın. Karışımı bir makyaj pamuğu yoluyla yüzünüze uygulayın ve yüzük parmaklarınızla dairesel hareketlerle cildinize masaj yapın. Gözenek sıkılaştırıcı çay maskesini cildinizde  15 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayın ve gül suyuyla yüzünüzü silin. Maskenin etkisini göstermesi için gün boyu, yüzünüzü herhangi bir temizleme ürünleriyle yıkamayın. Akşam, cildinizi temizleme ürünü ile temizleyerek gözenek sıkılaştırıcı çay maskesini tekrarlayın. Bu şekilde sabah akşam günde iki kez bir hafta süreyle uyguladığınızda sonuca şaşıracaksınız!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu