Moda

Her Yazın Gözdesi: Tişört

Yaz denilince akla gelen ilk giysilerden biri de tişört. Aslında birçoğumuz tişörtleri yalnızca yazın değil yıl boyunca kullanıyoruz. Ama elbette sokak modasındaki ağırlıkları yazın hissediliyor. Markalar 2015 ilkbahar-yaz sezonu için harika tişört modelleri tasarlayıp üretmişler. Bu tişörtler sayesinde yaz ayları boyunca hem çok rahat hissedecek hem de çok şık görüneceksiniz.

Spor Kombinlerin Has Parçası Tişört

Artık hemen hepimiz günlük hayatımızda rahatlıkları ve modern, şık görünümleri sebebiyle spor tarzda kombinleri tercih ediyoruz. Spor kombinlerin has parçasıysa tabi ki tişört. Bahar ve yaz ayları boyunca tişörtlerin farklı parçalarla sağladığı kusursuz uyumdan faydalanarak neredeyse sayısız kombin yapma şansına sahipsiniz. Bu kombinlerin en gözdesi kot pantolon-tişört ikilisi. Her renk kot pantolon ile markaların yeni sezon tişört modellerini kombinleyerek fazla çaba harcamadan da şık görünebilmeniz mümkün.

Yalnızca pantolonlarla değil etek ve şortlarla da kombinleyebilirsiniz tişörtleri. Tişört-etek kombinlerini spor ya da bez ayakkabılarla tamamlayarak kendinize has bir tarz bile yakalayabilirsiniz.

Şayet tayt kombinleri yapmak istiyorsanız uzun tişört modellerini tercih etmeniz daha hoş bir görünüm sergilemenize yardımcı olacaktır. Markaların koleksiyonlarında kısa, uzun, desenli, yazılı, tek renk ya da rengarenk tişört modelleri bulunması sayesinde tam istediğiniz gibi bir tişörte sahip olabilir ve bu tişörtle gönlünüzce kombinler yapabilirsiniz. Kısacası yaz boyunca her zaman her yerde tişörtler ile harika görünebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu