Teknoloji

Huawei Mate 20 Görselleri İnternete Sızdı

 

Huawei yeni çıkacak olan telefon modeli için uzunca bir süredir çalışmalarına devam ediyor. Ancak firma son zamanlarda Huawei Mate 20 modelinin görüntülerinin internete sızması ile sorunlar yaşıyor.

Telefon piyasasını ellerinde bulunduran birkaç firma ile sürekli olarak yarış halinde olan ve son zamanlarda üretimini gerçekleştirdiği telefon modelleri ile dikkatlerini üzerinde toplayan Huawei piyasaya sürülecek olan yeni modelinin görüntülerinin nasıl internete sızdığını araştırıyor.

Huawei Mate 20 Tasarım Özellikleri

İnternete sızan görüntülere göre incelenen akıllı telefon son zamanlarda çıkan ve insanlar tarafından oldukça hoş karşılanan bazı özellikleri de barındırıyor. Özellikle ön panelde tuş bulunmaması Iphone X gibi bir görünüme sahip olması nedeniyle eleştirilmektedir. Ancak Huawei hayranları tarafından piyasada tutmasından dolayı bu özelliğin artık telefonlarda görülmesinin oldukça normal olduğu belirtiliyor. Oldukça ince şekilde dizayn edilmiş çerçevesi ve ekran boyutunun oldukça büyük olması telefon takipçileri arasında oldukça olumlu karşılanmaktadır. Gayet ince şekilde üretilecek olan bu telefonun metal görünümlü olması da oldukça  şık bir telefon olacağı yönündeki beklentileri arttırmış durumda. Telefonun arka kısmına yerleştirilmiş olan çift kamera dikey olarak konumlandırılmış.

Huawei Mate 20 Donanım Özellikleri

Piyasaya sızan bilgilere göre Huawei Mate 20 modelinin işlemcisi Kirin 710 olacak. 6.3 inç’lik ekranı ile oldukça büyük bir ekrana sahip olacak akıllı telefonda 6 GB’lık RAM ve aynı zamanda 64 GB hafıza olacağı gelen bilgiler arasında. Telefonun en dikkat çeken özelliklerinden birisi de ön kamerasının 24+2 megapiksel çözünürlükte olması. Genel olarak ön kameraların çözünürlükleri daha düşük olsa da bu modelde bu durum yaşanmayacak gibi görünüyor. Özellikle sürekli olarak selfie çekinmek isteyen telefon kullanıcılarının bu özelliğe hayran olmaları bekleniyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu