Moda

Kafes sandalet modası hala uymayanlar için!

Kafes sandaletler

Yaz döneminin vazgeçilmez unsurlarından olan sandaletler, bu yaza da damga vurmaktadır. 2015 yazlık ayakkabı modası konusunda sandaletlerin büyük bir önemi vardır. Sandalet çeşitleri arasında kafes sandaletler son derece şık ve tercih edilen ürünler olarak göze çarpmaktadır.

Kafes sandaletler

Kafes sandaletler ayak kısmını tam olarak kapatmasa da saran ve çeşitli modellerle üretilen sandaletlerdir. Bu sandaletlerde feminen yapı ön plandadır. Yani dişiliği ön plana çıkaran ve ayaklara dikkat çekilmesini sağlayan bu sandaletler, çeşitli modelleriyle beğeni toplamaktadır.

Kafes sandaletler topuksuz olabileceği gibi dolgu topuklu modelleriyle de dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra ince topuklu tarzda da bulunabilen bu sandaletler ayağın üst kısmını tam kapatmamakta ancak tam olarak açıkta bırakmamaktadır. Bunun yanı sıra bazı modellerde ayak bileğinin yukarısına kadar çıkmaktadır.

Kafes sandaletler

Kafes sandaletler arasında yarım kafes sandaletler de sıkça kullanılmaktadır. Bu modelde ayağın üst kısmında orta taraf tamamen açık diğer kısımlarda bant şeklinde şeritler bulunmaktadır. Bu modellerde de dolgu topuklu ya da ince topuklu olanlar mevcuttur. Bu tarz sandaletler gece kıyafetleriyle birlikte sıklıkla tercih edilmektedir.

Kafes sandaletler sokak modasına da uygun bir modeldir. Her türlü etek ya da şort kombinlerinizde tamamlayıcı unsur olan bu sandaletler jean kombinlerinizle de uyum göstermektedir. Çeşitli renklerde üretilen bu sandaletlerde yaz dönemi olması sebebiyle daha açık ve pastel tonlar tercih edilmektedir. Sizler de bu tarz sandaletlerle şık ve aynı zamanda rahat olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu