Güzellik

Kologen İçeren Makyaj Ürünü Krem Almayın

Günümüzde güzellik firmaları kologen içerikli ürünler piyasaya sunmaktadır. Ölmüş bebek ceninlerinden elde edilen bu ürünlerden uzak durulmalıdır.

İnsanların asla unutmaması gereken bir şey vardır ki bazı etik ve ahlaki durumlar her şeyin üstünde gelmektedir. Kologen içeren makyaj ürünü krem kullanımı da bu sebeple kesinlikle uzak durulması gereken bir durumdadır. Çünkü hiçbir ahlaki ve etik değer daha güzel görünmekten daha önemsiz değildir. Bu sebeple bayanların bu tür ürünleri protesto ederek uzak durması gerekmektedir.

Günümüzde birçok kozmetik firması sıkı bir rekabet içerisinde girmektedirler. Ve bu rekabette öne geçebilmek için her yolu mubah olduğunu düşünmektedirler. Bu sebeple de ölü bebek ceninlerinden elde edilen kologen içerikli kremleri piyasaya sürmektedirler. Konu hakkında yeterli bilinç sahibi olmayan bayanlarda daha düzel ve genç görünmek uğruna bu kremleri satın almaktadırlar. Ama bu kremlerin nasıl ve ne yollarla yapıldığını bilen ve öğrenen her bayanın bu üründen uzak durması gerekmektedir. İnsan olmanın onuru bunu gerektirmektedir.

Kolegenli Kremler Bir Kozmetik Vahşetidir

Günümüzde kürtaj ile alınan ceninlerin çok büyük bir bölümü bu kozmetik firmalarına satılmakta ve bu seçilenlerden elde edilen kolegen ürünü ile yaşlanmayı geciktirdiği, daha güzle ve genç görünüm sağlandığı söylenen kremler üretilmektedir. Bu durumun cinayetten hiçbir farkı bulunmamaktadır.

Kolegenli kremler dünyanın en vahşi ve acımasız uygulamalarından biridir. Ve bayanların bu insanlık dışı suça ortak olmaması için bu tür ürünleri kesinlikle kullanılmamalıdır. Hiçbir güzellik insan onuru ve kalitesinden daha üstün değildir. Unutulmamalıdır ki kolegenli kremler için cenin kullanımı yasa dışı ve ahlaksızca bir uygulamadır. Bunu engellemenin tek yolu bu tür kremleri kullanmamak ve herkesi daha bilinçli kılmaktan geçmektedir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu