Moda

Korse Tercihinde Dikkat Edilecekler

Kadınlarımızın en büyük takıntısı, giydikleri kıyafetlerin içinden sıyrılıp ben buradayım mesajı veren karınlardır. Bunu gizlemek için çok mücadele ederler, çok yola başvururlar. Başvurdukları yollarla bir neticeye ulaşma çabası içerisinde olurlar. Giydikleri giysinin kendilerine yakışmasını sağlarlar ve bu noktada da başarılı olurlar. Bunun için birçok yol mevcuttur.

Korse Tercihinde Dikkat Edilecekler
Korse Tercihinde Dikkat Edilecekler

Zayıflama yöntemine başvururlar mesela, malum yaz aylarında bikini giymek isteyen bayanlar, aylar öncesinden zayıflama seanslarına başlarlar. Camekânda gördükleri elbisenin içine girmek isterler, girdiklerinde ortaya çıkan karın,  tüm moralleri alt üst etmeye yeterli bir durumdur. Her şey bir anda berbat olur ve tüm heves ortadan kaybolur.

Korse Modelleri
Korse Modelleri

Birçok yola başvururlar dedik ya bunlardan bazıları şu şekildedir. Karına giyilen korse, zayıf olan yerlerin öne çıkarılması, yüksek belli kıyafetler, bol tunikler ve doğru ayakkabı tercihi. Korseyle giyilen elbiseler vücuda tam oturacak ve bu sayede fazla kilolar gizlenmiş olacaktır. Yukarıda saydıklarım arasında sonuncusuna takılmış olabilirsiniz, ancak doğru bir ayakkabı tercihi ile vücudunuzun duruşu çok alakalıdır. Seçtiğiniz ayakkabılar sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterebilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu