Moda

Kot Trendi İle Enerjik Kombinler

Kot Trendi İle Enerjik Kombinler

Denim yani kot kumaşı her zaman moda dünyasının en önemli parçalarından biri, ancak bu sene durum biraz daha farklı zira kot 2015’in hiti! Öyle ki yalnızca giysilerde değil, ayakkabı, çanta hatta aksesuarlarda bile kot kumaşının kullanıldığı tasarımlar markaların koleksiyonlarını süslüyor. Kot parçaların yine yılın öne çıkan iki trendi hippi ve boho tarzlarının da vazgeçilmezi olması kot giysileri çok daha popüler hale getiriyor.

Kot pantolon her zamankinden çok daha gözde

Bu trendle birlikte her zaman severek giydiğimiz kot pantolon çok daha gözde hale geliyor tabi ki. Kot pantolon ile günlük hayatın yanı sıra partilere katılırken giyebileceğiniz kombinler de yapabilirsiniz. Günlük hayatta düz ayakkabı ve tişörtlerle kot pantolonları kullanarak casual kombinlere imza atarken partiler için daha frapan parçaları tercih etmeniz yerinde olur. Örneğin yırtık kot pantolon, transparan bluz ve topuklu ayakkabılar ile yapacağınız kombinler 2015 partilerini sallamanız için yetip de artacaktır.

Kot elbise de çok moda

Elbise hepimizin vazgeçilmezi. Bu sene elbise modellerinde de kot kumaşının ağırlığı hissediliyor.Kot trendi sayesinde doya doya kot elbise giyeceğimiz bir sene 2015.Özellikle de kot gömlek elbiseler çok trend. Bu elbiseleri gündelik hayatta da ofis şıklığı için de tercih edebilmek mümkün, elbette doğru parçalarla kombinlemek şartıyla. Aynı kot elbiseyi spor ayakkabılarla kombinleyerek gündelik hayatta, dolgu topuklu ayakkabılar ile kombinleyerek ise çalışırken giyebilirsiniz. Bu arada kot elbiseleri beline takacağınız ince kemerler ile çok daha albenili hale getirebileceğinizi de ekleyelim.

Yani 2015 kelimenin tam manasıyla kot kumaşının senesi. Akla gelebilecek her giyside kot kumaşının kullanıldığı onlarca muhteşem model markaların koleksiyonlarında sizleri bekliyor. Henüz kot trendi için geç kalmış sayılmazsınız, bizden söylemesi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu