Moda

Kutu Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Kutu Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Moda dünyasında Sonbahar esintileri görülmeye başlandı. Moda konusunda tamamlayıcı unsurların etkisini bu sezon da görmekteyiz. Önemli defilelerde aksesuar konusunun işlendiği görülmektedir. 2015 Sonbahar çanta modası göz önüne alındığında, kutu çantalar nasıl seçilmelidir sorusunun sıklıkla sorulduğunu ve ön plana çıktığı görülmektedir.

Kutu Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Kutu çantalar son birkaç yıldır moda dünyasında etkili olmaya başlanmıştır. Geçtiğimiz sezon moda olan bu çantalar, Sonbahar sezonunda da sıklıkla karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Bu konuyla ilgili dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır ve karar verilirken acele edilmemelidir.

Kutu çantalar görsel anlamda makyaj çantalarını andırmaktadır. Ayrıca, bu tarz çantalar seyahat çantalarına da benzetilmektedir. Yaz döneminde karşımıza canlı renklerle çıkan bu tarz çantalar, Sonbahar’ın gelmesiyle birlikte daha mat renklerle karşımıza çıkmaktadır. Bu tarz çantalarda özelikle uzun askılı olan modellerin daha fazla kullanıldığı da görülmektedir.

Kutu Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Kutu çantalar konusunda dikkat etmeniz gereken nokta boyuttur. Yani ihtiyacınıza göre boyutta çantayı tercih etmeniz önemlidir. Bunun yanı sıra çeşitli desenlerde üretilen bu modellerde, kemer ya da toka ayrıntısı da dikkat çekmektedir. Özellikle taşlı modeller de bu tarz çantalarda ön plana çıkmaktadır.

Kutu çantalar ile son derece şık bir görüntü elde etmeniz mümkündür. Oldukça kibar bir görüntü veren bu çantalar aynı zamanda tarzınıza feminen bir hava da katacaktır. Renk ve desen tercihi yaparken ayakkabınızı ve diğer aksesuarlarınızı göz önüne almanız gerekmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu