Moda

Mantar Topuklu Ayakkabı Ve Clutch Çanta 2015 Yazının Vazgeçilmezi

a2
Mantar Topuklu Ayakkabı Ve Clutch Çanta

Son yıllarda moda dünyasında esen Retro ve vintage rüzgarlarının da etkisiyle 60’lı,70’li yılların gözdesimantar topuklu ayakkabılar da yeniden altın çağlarını yaşıyorlar. Bu yazın en önemli iki trendi olan boho ve hippi tarzı kombinlerin vazgeçilmezi de tabi ki mantar topuklu ayakkabılar. Şayet yazı en az bir kez mantar topuklu ayakkabı giymeden bitirirseniz trend bir yaz geçirdim demeniz imkansız!

 

 

Mantar topuklu ayakkabılarda çizgiler ön planda

a1
Mantar topuklu ayakkabılarda çizgiler

Sezonun bir diğer önemli trendi de çizgiler. Bu yaz her yer çizgilendi ve tabi ki mantar topuklu ayakkabılar da çizgilerden paylarına düşeni aldılar. Mantar topuklu ayakkabı modelleri çok farklı desenlerle beğeniye sunulsalar da özellikle çizgili olanları çok daha trend. Ayrıca çizgili mantar topuklu ayakkabılar ile büyük clutch çantaların mükemmel bir uyum sağladığını da eklemeliyiz. Yani ne giyerseniz giyim kombininizi mantar topuklu ayakkabı ve büyük clutch çanta ile tamamladığınız takdirde sadece trend değil çok da stylish bir görünüm sergileyeceğinize ilişkin en ufak şüpheniz olmasın.

 

 

Mantar topuk-püsküllü clutch ikilisine dikkat!

a3
Mantar topuk-püsküllü clutch ikilisi

Artık hepimizin malumu olduğu üzere 2015 yazının en önemli detayı püsküller. Püsküller sadece kıyafetlerde değil ayakkabı ve çantalarda da arzı endam ediyor. Mantar topuk ayakkabı ile püsküllü clutch çanta ikilisinin önünde kimse duramaz, bizden söylemesi. Bu ikiliyi kullanarak yapacağınız kombinler 2015 yazının en trend ve havalı kadınlarından biri olmanızı kesinlikle garantileyecektir. Bu arada her kombinde olduğu gibi renk uyumuna dikkat etmeniz gerektiğini de hatırlatalım.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu