Moda

Monokrom Ayakkabı İle Harika Yaz Kombinleri

Monokrom Ayakkabı İle Harika Yaz Kombinleri

Son yılların gözde trendi monokrom 2015 yazında da hız kesmedi ve sezonun ana trendlerinden biri olmayı başardı. Siyah ile beyaz ikilisinin birlikteliği olarak tanımlayabileceğimiz monokrom tabi ki ayakkabılarda da kendini gösteriyor. Bu yaz trend görünmek istiyorsanız gardırobunuzda en az bir siyah-beyaz ayakkabı olmalı ve onunla en az bir kombin yaparak sokaklarda arzı endam etmelisiniz. Kısacası monokrom ayakkabı olmadan 2015 yazının şık kadınlarından biri olmanız ne yazık ki mümkün değil.

 

 

Beyaz kombinlere monokrom ayakkabı dokunuşu

m1
Beyaz kombinlere monokrom ayakkabı dokunuşu

Beyaz her yazın ana rengidir, ancak bu yaz bir level daha yuları çıkıyor ve bembeyaz giyinme trendi ile yaz modasında adeta hakimiyetini ilan ediyor bu güzel renk. Bembeyaz giyinmek derken ille de tamamen beyaz giyinmek gelmesin aklınıza. Evet, beyaz ağırlıklı giyineceksiniz ancak bu kıyafete en ufak renk katmayacaksınız anlamına gelmiyor. Bembeyaz kombinleri monokrom ayakkabılar ile tamamlayarak her iki trendi aynı anda üzerinizde taşımanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

m2
Siyah ile beyazın en güzel hali: Monokrom ayakkabı

 

Siyah ile beyazın en güzel hali: Monokrom ayakkabı

Monokrom ayakkabı için siyah ile beyazın en güzel hali demek pek de abartı sayılmaz. Ünlü markaların monokrom ayakkabı modelleri arasında kısa bir gezintiye çıkmanız bize hak vermenize yetecektir. Monokrom ayakkabılarda sezonun diğer trendleri çizgilere ve puantiyelere de geniş yer ayrılmış. Bu sayede geniş model ve desen seçenekleri arasından yapacağınız tercihlerle yaz boyunca hem elbiselerle, hem pantolon ya da eteklerle monokrom ayakkabıları kombinleyerek zarif ve şık görünebileceksiniz.

m3
Siyah ile beyazın en güzel hali: Monokrom ayakkabı
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu