Moda

Portföy Çanta Ve Topuklu Sandalet İle Muhteşem Kombinler

Portföy Çanta Ve Topuklu Sandalet

Ayakkabı denilince biz kadınlar için adeta akan sular durur, hele de söz konusu topuklu ayakkabı oldu mu kendimizden geçeriz.2015 yazında topuklu ayakkabı modelleri öyle çeşitli ve öyle şık ki insan hangi birini seçeceğini şaşırıyor doğrusu. Aynı şey çantalar için de geçerli.2015 ilkbahar-yaz sezonunu geriye dönüp baktığımızda muhtemelen çantave ayakkabıların altın sezonu olarak hatırlayacağız. Bu model çeşitliliği beraberinde sayısız kombin yapabilme şansını da getiriyor tabi ki.

b1
Portföy Çanta Ve Topuklu Sandalet

Topuklu Sandalet-Portföy Çanta İkilisinin Yazı

2015 deyim yerindeyse topuklu sandalet ile portföy çanta ikilisinin yazı. Yazı yarılamışken hala bu ikilinin cazibesinden faydalanarak yaptığınız bir kombinle ortaya çıkmadıysanız hala geç kalmış sayılmazsınız.2015 yazı fotoğraflarınızda mutlaka topuklu sandalet-portföy çanta ile çekilmiş olanlar bulunmalı, yoksa arkadaşlarınızın fotoğraflarına bakarken “ben neden giymedim” diye hayıflanmaktan kendinizi alamazsınız.

b2
Portföy Çanta Ve Topuklu Sandalet

 

Ne Giyerseniz Giyin Portföy Çanta Ve Topuklu Sandalet İle Tamamlayabilirsiniz

Bu ikilinin 2015 yazında bu kadar gözde olmasının en önemli sebeplerinden biri her tarz kombinle birlikte kullanılabilmeleri. Öyle ki aynı portföy çanta ile topuklu sandaleti hem elbise, hem etek hem de pantolon kombinlerinde kullanabilirsiniz ve hepsine de muhteşem bir şıklık katmayı başarabilirsiniz. Dolayısıyla gardıroplarınızı bu ikiliden mahrum bırakmak aynı zamanda kendinizi de yapabileceğiniz sayısız harika kombinden mahrum bırakmak anlamına geliyor. Kısacası 2015 yazı bitmeden bu ikiliyle mutlaka bir an önce tanışmaya bakın, yoksa çok pişman olursunuz.

b3
Portföy Çanta Ve Topuklu Sandalet
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu