Moda

Püsküllü Mini Etekler Nasıl Seçilmelidir?

Püsküllü Mini Etekler

Püsküller, moda dünyasının vazgeçilmez unsurlarından biridir. 80’li yıllardan itibaren moda dünyasında yer edinen püsküller, günümüzde de oldukça revaçtadır. 2015 püskül modası incelendiğinde püsküllü mini etekler nasıl seçilmelidir sorusunun ön plana çıktığını görmekteyiz. Bu konuyla ilgili önemli ayrıntılar bulunmaktadır.

Püsküllü Mini Etekler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mini etekler yaz dönemlerinin vazgeçilmez konularından biri olmuştur. Sokak modasında ya da özel davetlerde karşımıza çıkan mini etekler bu dönemde karşımıza püsküllerle birlikte çıkmaktadır.Püsküllü mini etekler konusunda özellikle sokak modasında önemli gelişmeler yaşanmakta ve bu tarz mini etekler sıkça karşımıza çıkmaktadır.

 

Püsküllü mini etekler birbirinden önemli defilelerde boy göstermektedir. Özellikle ünlü simaların da tercih ettiği bu modeller hızlı bir şekilde yaygınlaşmıştır. Bu etekleri seçerken fiziksel özelliklerinizi ve bacak boyunuzu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu konuyla ilgili tercih yaparken ayakkabınızı da özenle seçmeniz gerekmektedir.

 

 

 

 

Püsküllü Mini Etekler

 

 

Püsküllü mini etekler yaz aylarına uygun şekilde canlı renklerle tercih edilmelidir. Bu noktada özellikle beyaz ve krem renginin ön planda olduğu görülmektedir. Ayrıca siyahta her zaman olduğu gibi tercih edilen renkler arasında bulunmaktadır. Renk tercihi yaparken en önemli konulardan biri bu eteği nerede giyeceğiniz konusudur.

Püsküllü mini etekler hem nostaljik bir görüntü sağlamakta hem de çağdaş dokunuşlarla son derece modern bir görüntü sunmaktadır. Siz de kombinlerinizde bu tarz eteklere yer vererek son trendi yakalayabilir ve dikkat çekici bir görüntü elde edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu