Moda

Püsküllü Şortlar Nasıl Seçilmelidir?

Püsküllü şortlar

Moda dünyasında her dönemde yeni gelişmeler yaşanmaktadır. Birbirinden önemli tasarımcılar, her dönemde yeni modeller ile takipçilerin karşısına çıkmaktadır. Püsküller son döneme adeta damga vuran bir konu olmuştur. 2015 püskül modası incelendiğinde püsküllü şortlar nasıl seçilmelidir sorusunun ön plana çıktığı görülmektedir.

Püsküllü şortlar

Püsküller konusunda dikkatli bir şekilde seçim yapılmalıdır. Tarzı tamamen etkileyen bu ayrıntı konusunda iyi seçim yapmak son derece önemlidir. Yaz dönemlerinin vazgeçilmez unsuru olan şortlar konusunda da gelişmeler yaşanmaktadır. Bu noktada püsküllü şortlar konusu ön plana çıkmakta ve sıklıkla tercih edilmektedir.

Püsküllü şortlar konusunda özellikle fiziksel özelliklerinizi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Püsküllerin boyutu konusunda ise tercih tamamen size aittir. Püskül boyu kısa olan ya da uzun olan modeller bulunmaktadır. Şortunuzun boyu da bu noktada belirleyici olan etkenler arasında yer almaktadır.

Püsküllü şortlar

Püsküllü şortlar ile farklı bir görüntü elde edersiniz. Bu şortları spor t-shirt ve uygun şapkalar ile kombinlemeniz durumunda daha olumlu sonuç elde edeceksiniz. Bu noktada ayakkabı seçiminizin de önemli olduğunu unutmayın. Püskül içeren üzeri açık ayakkabı modellerini tercih etmeniz durumunda şıklığınızı tamamlayabileceksiniz.

Püsküllü şortlar ile sportif görünmenin yanı sıra farklı görüntünün de keyfini yaşayabileceksiniz. Bu şekilde hem trendi yakalayacak hem de tarzınıza nostaljik bir dokunuş katmış olursunuz. Siz de tüm etkenleri göz önünde bulundurarak seçim yaparsanız, dikkat çekici bir şıklık elde etmiş olursunuz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu