Moda

Püsküllü Takılar

Püsküllü Takılar

Kıyafetlerin tamamlayıcı unsuru olan takılar, küçük ama stil belirleyen unsurlar arasında yer almaktadır. Her dönemde önemli bir yeri olan takılar, günümüzde de oldukça önemlidir. 2015 moda takı trendleri en fazla merak edilen konular arasında yer almaktadır. Bu konudapüsküllü takılar önemli bir yer edinmektedir.

70’li yılların modası olan püsküllü aksesuarlar günümüzde de moda olmuştur. Özellikle takılarda ön plana çıkan püskül, farklı bir tarz oluşturmaktadır. Püsküllü takılar konusunda dikkat edilmesi gereken birçok nokta bulunmaktadır. Bu takılarla ilgili en önemli konu ise uyum sağlama konusu olmaktadır.

Püsküllü Takılar

Püsküllü takılar otantik bir görüntü sunmaktadır. Püsküller ile birlikte gelen tüyleri de unutmamak gerek. Zarif ve doğal bir görüntü sunan bu takılar, etnik görsellik de sağlamaktadır. Özellikle küpe konusunda püskül sıkça kullanılmaktadır. Püsküllü küpeler birçok defilede ve önemli gecede karşımıza çıkan bir aksesuar olmaktadır.

Püsküllü takılar küpenin yanı sıra kolye ve bilekliklerde de karşımıza çıkmaktadır. Özellikle bileklikler dikkat çekmektedir. Rengarenk püsküllere sahip olan bileklikler özellikle yaz döneminde son derece dikkat çekicidir. Bunun yanı sıra tek rengin hakim olduğu püsküllü bileklik ve kolyeler de bulunmaktadır.

Püsküllü Takılar

Püsküllü takılar çeşitli boncuklarla ve taşlarla süslenmektedir. Bu taşların yapısını ise püsküller belirlemektedir. Renkli takılar için daha renkli taşlar seçilirken sade püsküller için daha sade taşlar çözüm olmaktadır. Uzun püsküllü kolyeler, dikkat çekmekte ve bu yazın modası haline gelmektedir. Ayakkabıdan çantaya kadar birçok aksesuarda kullanılan püskül artık takılarda da önemli bir hale gelmiştir.

Püsküllü takılar özellikle sade kıyafetlerle kombin edilmektedir. Bu takılarda başarılı bir görüntü elde etmek için diğer takılarınız, çantalarınız ve kıyafetinizi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Özellikle yaz ayının sıcak günlerinde parlak ve canlı renklerle karşımıza çıkan bu takılar tarzınıza farklılık katacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu