Dekorasyon

Romantik Dokunuşlarla Parizyen Ev Dekorasyonu 

Romantik Dokunuşlarla Parizyen Ev Dekorasyonu nasıl yapılır? Parizyen ev dekorasyonu kalıp bazı özellikleri bünyesinde barındıran uygulamalardır. Paris apartmanı tarzında bir ev oluşturmak isteyenler için uygundur.

Romantik Dokunuşlarla Parizyen Ev Dekorasyonu nasıl yapılır? Ev dekorasyonu türlerinden biri olarak romantik parizyen uygulamalar, tarihi açıdan önemli görselleri ev alanına sokmaya odaklanır. Parke zeminler gibi çok sayıda özelliği bir arada bu stile uygun şekilde kullanabilirsiniz.

Parizyen Ev Dekorasyonu Nasıl Hazırlanır?

Karmaşık duvar pervazları hazırlayarak işe başlamanız mümkündür. Parizyen ev dekorasyonu hazırlayacaklar için mermer şömineler, bol kıvrımlı koltuklar ve açık renk detaylar çok yaygın kullanılmaktadır.

  • Ahşap zeminlerle ortamı eski ve organik bir hale getirebilirsiniz. Balıksırtı desenli sıcak kahverengi modeller öne çıkmaktadır.
  • Tavanlarda ve daire kapılarında kalıplama uygulamaları yapılabilir.
  • Büyük tavan madalyonu parizyen ev dekorasyonu nasıl yapılır sorusunun en önemli kısımlarındandır.
  • Avizelerinin sarktığı büyük tavanlara odaklanabilirsiniz. Renk açısından sarı ve krem tonlar öne çıkmaktadır.
  • Altın çerçeveli ayna modelleri bu stil evlerde çok yaygın kullanılmaktadır. Kendinize tarihe önem vererek bakmanız gibi romantik bir bakış açısı vardır. Altının sonsuza kadar geçerli dekorasyon yansımalarını kısmen değişik renklerde de kullanabilirsiniz.
  • Aynalarınızın şömine üzerine yerleşimi gerekmektedir. Mermer şömineler parizyen ev dekorasyonu uygulamalarında son derece şık görüntü vermektedir.

Paris Modası Esintileri Evlerde! Parizyen Ev Dekorasyonu

Müzeleri hayatlarının parçası olarak değerlendiren Parisliler dönemsel malzemelere odaklanarak dekorasyon yapmaktadır. Kullanılan eşyalarda anlamlı ev dekorasyon havası yer almaktadır.

  • Paris’in genel moda öncülüğünü ev dekorasyonunda da romantik etkilerle hissedebilirsiniz. Yaşam alanlarınızın size görsel açıdan daha keyif vermesi hayatınızdaki anlamı çoğaltabilir. Geçmişten bugüne eklenerek gelen iyi enerjiyi yeni dekor edilmiş alana anında uygulayabilirsiniz.
  • Kişiselleştirilmiş alanlarda bolca kendi fotoğraflarınızı yerleştirebilirsiniz. Özel kıvrımları olan çerçevelerle beraber antikaları da mutlaka kullanmalısınız. Genel ortam havası size her anlamda yeni bir başlangıç hissi verebilir.
  • Paris modasının günümüze gelene kadar çarpıtılmış algılarının haricinde şeffaf bir dekorasyon ihtiyaçlarınız giderilmektedir. Dekorasyon ürünleri alırken kendi hislerinizi dinlemeyi unutmamalısınız. Yeni bir hissin verdiği romantik heyecanlarla evinizi ve iş yerlerinizi bambaşka bir hale getirebilirsiniz. Tazelenmiş bir ev ortamınızın verdiği görsel keyif balkonlarınızda da hissedilebilir.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu