Moda

Salaş Etek Trendleri

 

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte kadın giyim modası rahatlığı ön plana çıkarak salaş eteklere bolca yer verir.

Salaş Etek Nasıl Kombin Edilir?

Bu sezon kadınlar salaş etek trendleri ile aradığı şıklığı ve rahatlığı elde etmeyi başarıyor. Bu sayede de yaz aylarında sıkça tercih edilen salaş etekler kadınların kıyafet dolaplarının vazgeçilmezleri arasında yerini alır.

Kadınlar yaz aylarının gelmesi ile birlikte rahatlığı ön planda tutmak ister. Bu nedenle de kış aylarında sıkça kullanılan kalem etekler ve elbiseler ile üzerlerine yapışan ürünler yerini uçuş bir şekilde hareket eden salaş kıyafetlere bırakır. Bu da kadınların yaz aylarında istedikleri görüntüye ulaşmalarına olanak sağlar.

Uzun Salaş Etekler

Yaz gecelerinde ya da özel davetlerinde bir yere giderken uzun salaş etekler kadınların şık bir görüntüye ulaşmasına neden olur. Uzun salaş etekler kolsuz ve ipli badiler ile şık bir görüntü sunar. Bu nedenle de uzun salaş etekler doğru kombinler sayesinde gece gezmelerinde oldukça tercih edilir. Üstelik hem topuklu ayakkabılar hem de sandaletler ile de uzun salaş etekleri kullanabilirsiniz. Tül olarak tasarlanan bu etekler ile gecelerin en şık kadını haline dönüşebilirsiniz.

Uzun salaş etekler genellikle yaz aylarına uygun olarak canlı renklerden tercih edilir. Canlı renklerin yer aldığı pembe, sarı ya da yeşil tonları ile yaza uygun bir kombin oluşturmayı başarabilirsiniz.

Kısa Salaş Etekler

Uzun salaş etekler özellikle uzun boylu kadınlar tarafından tercih edilir. Uzun boylu kadınlar hem kısa hem de uzun salaş etekleri tercih edebilir. Ancak kısa boylu kadınların bacak boyunu uzatması için kısa salaş etekler daha çok tercih edilir. Bu sayede de kısa boylu kadınlar da yaz şıklığı elde edebilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu