Moda

Sarı Çanta İle Cesur Kombinler

 

Sarı Çanta İle Cesur Kombinler

Sarı güneşin rengi olması nedeniyle yaz ile özdeşleştirdiğimiz renklerden biri. Ancak bu yaz bunun bir, hatta birkaç adım ötesine geçmiş durumda sarı, zira sezonun ana renklerinden biri. Sarıyı giymeyi sevmeyenlere çözüm tabi ki sarı çantalar ile geliyor. Sarı çanta modelleri ile sarı trendine kendinize has bir dokunuş katarak trend görünürken stil sahibi olanın da tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

Sarı çanta ile yaratıcı kombinler

Son birkaç yıldır moda dünyasında fırtına gibi esen color block akımını artık hepimiz biliyoruz. Ama bilmeyenlerimiz için kısaca açıklayalım; color block renkleri bir arada ve bloklar halinde kullanarak giyinmek anlamına geliyor kısaca ve color blocking’in vazgeçilmez renklerinden biri de sarı. Dolayısıyla 2015 en trend rengini başka bir trend olan color block kombinler yapmak için kullanabilirsiniz. Ve sarı çanta ile yapacağınız color block kombinlerde hayal gücünüz kadar serbestsiniz. Yani “sarı çanta yeşil elbiseyle hiç olur mu?” diye düşünüp endişelenmeyin. olur. Hem de harika olur.

a1
Sarı çanta ile yaratıcı kombinler

 

Sarı çanta her yerde bizimle

a2
Sarı çanta ile yaratıcı kombinler

Sarı çanta modelleri öyle geniş bir skalada tasarlanıp üretilmiş ki her zaman her yerde kullanabileceğimiz bir sarı çanta bulmakta hiç zorlanmayacağız. İşe giderken, plaja giderken, partiye giderken kısacası her yerde kullanabileceğimiz bir sarı çanta mutlaka bir yerlerde bizi bekliyor. Unutmayın, artık moda cesurların emrinde ve sarı çanta ile birlikte her rengi kullanarak cesur kombinler yapmak sizin elinizde.

a3
Sarı çanta ile yaratıcı kombinler

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu