Moda

Saten Modası İle Şıklığı Yakalama

Son dönemlerin kadınları etkilen trendi olan saten modası, havaların soğumaya başlaması ile birlikte sonbahar tarzına da uyum sağlar.

Sonbahar Saten Modası

Kadınlar saten modası ile şıklığı yakalama ile yaz aylarında istedikleri görüntüye de ulaşma şansını elde etti. Hem gündelik hayatta hem de gece davetlerinde saten kombinleri ile kadınlar daha estetik bir görünüme ulaştı. Bu nedenle de sezonun en iddiası parçaları arasında satenler yer aldı.

Saten bluzlar ve elbiseler kadınlar tarafından beğenerek kullanılan ürünler arasındadır. Saten elbiseler yaz aylarında özellikle gece davetlerinde sıklıkla kadınlar tarafından tercih edilir. Özellikle de siyah ve kırmızı renkler bu senenin iddialı renkleridir. Kırmızı bir saten elbise ile kombin yapılan kırmızı ayakkabılar ortaya son derece feminen bir görüntünün oluşmasına neden olur. Aynı şekilde siyah elbiseler de siyah ayakkabılar ile kombin oluşturularak ortaya kusursuz bir güzelliğin çıkması sağlanır.

Saten gece davetlerinde olduğu kadar gündelik hayatta da sık şekilde tercih edilir. Özellikle de saten bluzlar jean pantolonlar ile kadınların estetik görüntülerini artırır. Saten bluz şıklığı ile yaz aylarında pek çok kadın trend bir görünüme kavuştu. Havaların soğuması ile birlikte de saten bluz ve elbiselere küçük dokunuşlar yapmak gerekir. Saten bluz içerisine giyeceğiniz bir kısa kollu bluz ile daha cool bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Saten Elbise Kombinleri

Sonbahar aylarında da saten elbiseleri giymek istediğinizde yine bluzlardan yardım alabilrisiniz. Elbisenizin altına giydiğiniz bir bluz ve o tonlardaki bot sizin daha şık olmanıza yardım eder. Ayrıca saten elbise kombinleri için ince kazaklardan da yararlanabilirsiniz. Salaş kazakları saten elbiselerinizin üzerine giyebilirsiniz. Saç ve makyaj detayı ile de hem gündelik hem de özel gün şıklığı yakalayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu