Güzellik

Selülitlerinizden Kurtulun

Selülitler bayanların her zaman korkulu rüyaları haline geldi. Kış ayında saklanan selülitler özellikle yaz ayı gelince sahillere gidilmesi sonucu gün yüzüne çıktı. Kısa sürede selülitlerinizden kurtulun ve pürüzsüz bir tene kavuşun.

Selülitlerinizden Kurtulun
Selülitlerinizden Kurtulun

Selülitlerinizden Kurtulun ve Canlılığınızı Yaşayın

Bölgesel zayıflama yöntemleri ile selülitler yok olmaya başlar. Selülitlerden kurtulmanın birçok yöntemi vardır. Kısa sürede selülitlerinizden kurtulun ve yaz ayına harika bir şekilde girmenin keyfini yaşayın. Tedavilerden etkili olanları ise mezoterapi ve lipoliz dir. Mezoterapi yönteminde deri altına ince uçlu iğneler yardımı ile bitkisel kökenli ilaçlar enjekte edilir. Sorunlu olan bölgelerde bulunan yağ dokuları kısa sürede parçalanır. Kan dolaşımı bozukluklarında ve hareketsizlik gibi durumlarda ortaya çıkar.

Bedeninizi sarkmadan kilo verdiren programlardan yararlanarak sorunların oluşumunu engellersiniz. Mezoterapinin özellikle karın, göbek yağları ve birçok bölgede etkili sonuçlar verdiği gözlemlenmiştir. Dr. Melisa Eczaşıbaşı istenilen bölgenin 15 ve 20 cm gibi zayıflamasının mümkün olduğunu belirtmiştir. Uygulama sarkan bölgeleri de düzene sokar. Sizlere uygulanan bitkisel karışım tamamen doğal olduğu için vücut yenileniyor. Bu işlemden önce kilonuz varsa öncelikle sizlere diyet yaptırtılıyor.

Selülitlerinizden Kurtulun
Selülitlerinizden Kurtulun

Lipoliz yönteminde ise soya fasulyelerinden elde edilen etkin maddenin kullanıldığı belirtilir. Yağ bezeleri içine enjekte edilir ve ortalama 3 ile 6 seanstan sonra bacak ya da bazen bölgelerinizde incelemeler başlar. Sağlıklı bir diyet ile kilonuzu vererek bu işlemleri yaptırdığınız zaman bedeniniz pürüzsüz hale gelecektir.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu