Moda

Siyah Beyaz Pantolonlar İle Eskimeyen Şıklık!

Siyah Beyaz Pantolonlar İle Eskimeyen Şıklık!

2015 Sonbahar pantolon modası ile ilgili en fazla dikkat çeken konular arasında siyah beyaz pantolonlar konusu yer almaktadır. Siyah ile beyazın uyumu her dönemde kendisini göstermektedir. Bu konuyla ilgili son dönemlerde oldukça önemli ürünler raflardaki yerini almaktadır. Birbirinden önemli defilelerde siyah beyaz pantolonlar ile kombin edilmiş kıyafetler göze çarpmaktadır.

Siyah Beyaz Pantolonlar İle Eskimeyen Şıklık!

Siyah beyaz pantolonlar Sonbahar döneminde sokak modasında sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle kumaş pantolonlarda bu tarz görülmektedir. Bu tarz pantolonlar ile birlikte yine siyah ve beyaz ağırlıklı gömleklerin kombin edilmesi ortaya şık bir görüntü çıkarmaktadır. Bunun yanı sıra, bu tarz pantolonlar ile sadece siyah ya da beyaz tonu içeren gömlek ya da kazaklar da kombin edilmektedir.

Siyah beyaz pantolonlar ile birlikte son derece önemli bir şıklık elde edeceksiniz. Bu tarz pantolonları tercih ederken fiziksel yapınıza göre seçim yapmalısınız. Günümüzde en fazla geniş paçalı modeller göze çarpmaktadır. Ayrıca, dar kesim ve dar paçalı olan modeller de dikkat çekmektedir. Bu modeller arasında tercih yaparken bacak ve bel genişliğinize göre seçim yapmalısınız.

Siyah Beyaz Pantolonlar İle Eskimeyen Şıklık!

Siyah beyaz pantolonlar konusunda aksesuar seçimi de son derece önemlidir. Bu tarz pantolonlar ile birlikte genellikle siyah ağırlıklı aksesuarlar kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra sportif bir görüntü elde etmek isteyenler için de bu tarza uygun aksesuar seçimleri bulunmaktadır. Ayrıca tercih edeceğiniz ayakkabının da büyük önemi vardır. Bu tarz pantolonlar ile birlikte hem spor hem de topuklu klasik ayakkabılar kombin edilebilir.

Siyah beyaz pantolonlar ile birlikte hemen her dönemin moda tonlarını elde etmiş ve modayı yakından takip etmiş olacaksınız. Tüm etkenleri göz önünde bulundurarak karar vermeniz durumunda seçiminiz tarzınıza olumlu bir şekilde yansıyacak ve tarzınızı tamamlama imkanı bulacaksınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu