Moda

Sizce Hangi Renk Sizin Renginiz

Yapılan bazı araştırmalarda elde edilen sonuç, giyimlerde belli başlı bazı renklerin kullanıldığıdır. Bu renkler, sabit bir anlayışı simgelese de, farklı durumlarda kullanılması ile ortaya değişik manzaraların çıkmasını sağlar. Ortaya çıkan manzara ise, canlı ve sıcak olacak, bu durum da sizlerin şık olmanızı sağlayacaktır.

Sizce Hangi Renk Sizin Renginiz
Sizce Hangi Renk Sizin Renginiz

Şıklığı elde ederken size uygun olan renk tercihi, kişiliğinizden, karakterinize kadar tam anlamı ile sizleri ifade edecektir. Bu noktada, sizlerin tercih ettiği giysilerde ki renkler, hem şıklığınızı, hem de sizin benliğinizi ortaya koyacaktır. Mavi’nin canlılığı, kırmızının arzuyu, sarının hasreti, yeşilin doğayı simgelemesi, bu renkler ile yapacağınız tercihlerde sizlerin de aslında kararınızı ortaya koymuş olacaktır.

Renk Tercihi Karakteri de Ortaya Koyar

Canlı bir renk olan mavi, sadeliği, tarzı ve stili yansıtır. Denizin rengi olması, farklı bir duruşu sergilemenize de yardımcı olacaktır. Bu rengi giyen insanlar, dinginliği de ifade ederler. Bu rengin doğasında, zaten bu vardır, huzur ve dinginlik, denizin o eşsiz huzur iklimi, adeta giyişlere de bu renkle sirayet eder.

Sizce Hangi Renk Sizin Renginiz
Sizce Hangi Renk Sizin Renginiz

Renklerin dünyası, renklerin cazibesi ve etkisi, şıklıkta önemli olduğu kadar, kişisellikte de önemlidir. Karakterin tam anlamıyla ortaya çıktığı renklerin dünyası, tercihlere, isteklere ve arzulara göre değişkenlik gösterir. Bu noktada, kişi önce kendisini tanımalı ve isteklerini belirlemelidir. Bunun ardından karar verdiği, olgunun üzerine kararlılıkla yürümelidir, bu kararlılık ona şıklığı kazandıracak ve farklı bir dünyanın da kapısını açmış olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu