Moda

Sonbahar Trendi: Panço

Sonbahar Trendi: Panço

Sonbahar senenin en güzel zamanlarından biri.2015 sonbaharında moda dünyasında halen etkisini sürdüren etnik rüzgarların da etkisiylepanço giymek çok trend olacak. Pançolar etnik havaları, rahatlıkları ve şıklıklarıyla tek kelimeyle nevi şahsına münhasır giysiler. Bu giysilerin trend olması sayesinde bu sonbahar doya doya panço giymenin tadını çıkaracağız.

Püsküllü pançolar ile sokak modasına yön verin

Malum püsküller 2015 yaz modasının en büyük bombalarından biriydi. Püsküllerin moda dünyasındaki etkisi yaz ile sınırlı kalmayacak ve bu senenin bütününe yayılacak. Püsküllü panço modelleri sonbahar sokak modasına yön vermek isteyen iddialı kadınlar için deyim yerindeyse biçilmiş kaftan. Püsküllü pançolar ile ister kot, ister kumaş pantolonları, ister elbise ve etekleri kombinleyebilirsiniz. Yani bu pançolar hem çok şıklar hem de sayısız kombin yapma şansı sunuyorlar.

Gardırobunuzda pançolara yer açın

Pançoları yalnızca günlük hayatınızda değil iş yaşamında ve özel günlerde de kullanabilirsiniz bu arada. Zira markaların koleksiyonlarında sade modellerden son derece iddialı modeller uzanan geniş bir yelpazede sunuluyor panço modelleri. Doğru seçim yapmanın yolu kıyafetinizle de gideceğiniz yerin konsepti ile de uyumlu tercihlerden geçiyor. Örneğin işe giderken giyeceğiniz kumaş pantolon-gömlek kombinlerini daha sade panço modelleri ile tamamlarken gece gezmelerinde tercihinizi daha albenili modellerden yana kullanabilirsiniz. Pançoların farklı malzemelerden üretilmeleri de farklı hava koşullarında kullanılabilmelerine olanak tanıyor, bu sayede hem serin hem de soğuk günlerde panço giymenin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu