Moda

Tarayıcınız İçin En Önemli Güvenlik ve Gizlilik Eklentileri

Tarayıcınız İçin En Önemli Güvenlik ve Gizlilik Eklentileri! Kullandığınız tarayıcınız için en iyi güvenlik eklentilerini sizlere sunuyoruz. İnternet güvenliğinizi arttıracak bu eklentiler kişisel bilgilerinizin koruma altına alınmasını sağlıyor.

Tarayıcı için en iyi güvenlik eklentileri nelerdir? Tarayıcınızın güvenliği sağlayarak internet üzerinde daha rahat bir şekilde gezinebilirsiniz. İnternet üzerinde gezerken seçmiş olduğunuz tarayıcının güvenliğini sağlamanız gerekir. Eklentiler sadece tarayıcıların güvenliğini sağlamaz. Ayrıca kullanışlılıkta sağlar. Eklentiler çok uzun zamandır kullanıcıların gündeminde olan konular arasındadır. Eklenti konusunda en iyi verimi almak için işleyişini öğrenmeniz gerekir.

Tarayıcı Güvenlik Eklentileri Ne İşe Yarar?

İnternet üzerinde gezinmek için tarayıcı kullanıyorsanız bu tarayıcıya uygun eklentilerden yararlanabilirsiniz. Tarayıcıda kullanacak eklentiler sayesinde internet üzerinde çok daha güvenilir bir şekilde hareket edebilirsiniz. Günümüzde her tarayıcı için farklı eklentiler yer almaktadır. Her bir eklentinin farklı özelliği bulunur. Google Chrome için güvenlik eklentileri için tüm detayları sizlere sunuyoruz. Yazımızda bulunan eklentiler kullanıcılar tarafından beğenilen uygulamalardır.

MaskMe

Kullanıcılar sahip oldukçarı e-posta adresini internet adreslerine vermektedir. Ancak bu durum zarar görmenize neden olabilir. Üye olunan bir site hacklendiği zaman girmiş olduğunuz e posta bilgilerinizin çalınma ihtimali ortaya çıkar. MaskMebu gibi durumlar kişisel verilerinize erişimi engeller.

Ghostery

Ghostery eklentisi giriş yaptığınız sitede bulunan reklam ağları hakkında bilgi sunar.

Avira Browser Safety

Avira Browser Safety, farklı tarayıcılara eklenti olarak kullanılabilir. Eklenti virüslü reklamları engelleyebiliyor. Ayrıca şüpheli internet adreslerini ziyaret etmenizi durduruyor.

Avast Online Security

İnternet üzerinde kimlik avı dolandırıcılıklarından ve tehlikeli internet adreslerinden bu eklenti ile korunabilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz internet adresi güvenli değilse size bir uyarı gelecektir.Avast Online Security web sitelerine bir yıldız derecelendirmesi sunuyor. Bu puanlama üzerinden sitenin ne kadar güvenilir olup olmadığını görüyorsunuz. Eklentiyi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Adblock Plus

Adblock Plus, internet üzerinde spam içerikli reklamları engelleyebiliyor. Bir çok tarayıcıda başarılı bir şekilde çalışan eklenti Android ve iOS işletim sistemleriyle de uyumludur. Güvenilir internet eklentilerini kullanarak kişisel bilgilerinizi koruyabilir ve istediğiniz gibi internet üzerinde gezinebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu