Dekorasyon

Trend; Moroccan Tarzı Ev Dekorasyonu

unnamed12

Daha görkemli ve ihtişamlı bir görünüme sahip güzel bir evde yaşamayı kim istemez ki? Mobilya seçimlerinin belirli bir tarzda olduğu, görselliğin çekiciliğin ön planda tutulduğu bir ev dekorasyonun insanı heyecanlandırdığı bir gerçektir.

Moroccan tarzı ev dekorasyonu, son günlerdi trendi iyice yükselen ve iç mimarların oldukça dikkatini çeken bir stildir. Birçok projelerde karşımıza çıkan bu dekorasyon tarzı, oldukça beğeni toplamaktadır.

Moroccan tarzı ev dekorasyon sitilinde kullanılan duvar renkleri ve mobilya renkleri, daha ağır tonlarda tercih edilmektedir. Kullanılan renkler daha çok; koyu mor, fuşya, grinin her tonu, bordo ve yeşildir. İhtişamlı tabloların, şandamların, renkli mumların, görkemli avizelerin, klasik mobilyaların kullanıldığı bu dekorasyonda, her obje tam bir ahenk içinde tasarlanıyor.

Eğer sizde evinizde yenilikler yapmak, yaşam alanlarınızı ağır bir görünüme sokmak ve dekorasyonunuzu farklı bir boyuta taşımak istiyorsanız, bu tarz bir dekorasyon beklentilerinizi karşılayacak düzeyde.

Moroccon tarzı dekorasyonu, evin hangi bölümlerinde uygulanabilir?

Özellikle salon, yatak odası ve banyolarda son derece asil ve şık duran bir dekorasyon sitili olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ev dekorasyonu için öneriler veren ünlü dekorasyon uzmanları, bu tarz dekorasyon sitilinin evlere çok yakıştığı, odalara ağır bir hava estirdiği ve banyo dekorasyonunda Osmanlı görkeminin yaşatıldığı konusunda hem fikirler.

Tek yapmanız gereken, evinizin duvar renklerinden başlayarak, doğru mobilyaları seçmek ve duvarların dilini yansıtan tablolara yer vermektir. Gerekli olan objelerin yerleştirilmesi ile tamamlanan dekorasyon, son derece büyüleyici ve asil dokunuşlara sahip olacaktor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu