Güzellik

Tüylerinizden Nane İle Kurtulun

Nane birçok hastalığa şifa kaynağı olduğu gibi kozmetikte sıklıkla kullanılan bir bitkidir. Kolay etkisi ile tüyleriniz nane ile son bulacak ve sizler rahatlayacaksınız. Nane istenmeyen tüyleri azaltır ve pürüzsüz hale sokar. Nane ile gelen güzellik mucizesi sizleri de şaşırtacaktır.

Tüylerinizden Nane İle Kurtulun
Tüylerinizden Nane İle Kurtulun

Etkili Kullanım ile Tüylerinizden Nane İle Kurtulun

Kadınlarda bazı durumlarda östrojen hormonu az ya da testestoren hormonu fazla oluşundan kaynaklı tüy problemleri yaşayabilirler. Nane istenmeyen tüyleri azaltır ve sizleri bu dertten kurtarır. Nane bitkisel kürleri ile hazırlanmış reçeteler sizlerin istenmeyen tüylerinizden kurtulmanızı sağlayacaktır. Nane özellikle soğuk algınlığı için kullanılan önemli bir bitkidir. Yaz ve kış ayında rahatlıkla yemeklerden önce denemelisiniz.

Nane ile Nasıl İstenmeyen Tüylerden Kurtulacaksınız

Nane kullanımı ile istenmeyen tüyleriniz son bulacaktır. 1 ay boyunca devamlı olarak yemeklerden önce mutlaka bir tutam naneyi yemelisiniz. Kol, bacak ve açık giysi bölgenizde yer alan kıllanmalarda azalmalar görülecektir. Nane her derde deva bir bitki olduğu için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Naneyi yoğurda karıştırarak da yiyebilirsiniz.

Tüylerinizden Nane İle Kurtulun
Tüylerinizden Nane İle Kurtulun

Nane ayrıca stresi de azaltır. Sizlere sakinlik verir. Baş ağrısı, migren, kansızlık problemlerinde de rahatlıkla kullanılır. Mide şişkinliği sorunlarında mutlaka nane tavsiye edilir. Nane erkekler için de prostat tedavisinde kullanılan bir bitkidir. Güneş koruyucu kremlerinin içerisine iki damla nane yağı dökerseniz daha etkili krem elde edeceksiniz. Nane tüketiminde özellikle karaciğer problemleri olanlar dikkatli şekilde kullanmalıdır.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu