Moda

Uzun Boylu Gösteren 5 Kombin Hileleri Nelerdir?

Uzun Boylu Gösteren 5 Kombin Hileleri Nelerdir? Uzun boylu görünmek isteyen kadınlar için kombin hileleri vereceğiz. Bu sayede olduğunuzdan çok daha uzun görünebileceksiniz.

Uzun boylu gösteren 5 kombin hileleri hakkında önemli tüyolar vereceğiz. Öncelikle kısa boylu kadınlar olduğundan uzun boylu görünmek için birtakım hilelere başvurabiliyor. Bizler de sizlerin boyunu uzun gösterecek 5 fikir sunuyoruz.

1-Uzun Boylu Görünmek İçin Siyah Rengi Tercih Edin!

Olduğunuzdan daha uzun görünmek için siyah renk giysiler tercih etmelisiniz. Örneğin; siyah boru paça pantolon, siyah ceket, siyah bluz, siyah elbise ve siyah bir topuklu tercih edebilirsiniz. Doğru renkte vücut yapınıza uygun giysiler seçerek uzun boylu görünebilirsiniz.

2-Uzun Boylu Görünmek İstiyorsanız Dikey Çizgili Giysiler Giyinin!

Uzun boylu görünmek için diğer bir önemli unsur da dikey çizgili giysi tercihinde bulunmaktır. Kısa boylu kadınlar kıyafet tercihinde bulunurken ekoseli ve enine çizgileri olan giysiler almamalıdır. Aksine dikey çizgili giysiler alınmalıdır. Çünkü; dikey çizgili bir gömlek veya pantolon sizi olduğunuzdan daha uzun gösterir. Dikey çizgili giysiler bu yıl her kadının tercih ettiği bir kıyafet modeli olduğunu söyleyebiliriz. Sizler uzun boylu görünmek için dikey çizgili giysiler tercih etmelisiniz.

3-Topuklu Ayakkabı Tercih Edin!

Uzun boylu görünmek için topuklu ayakkabı tercihi oldukça önemlidir. Çünkü; bazı bayanlar uzun boylu görünmek için yüksek topuk tercih ediyor ve yürüyemiyor. Bu durumda giyebildiğiniz kadar topuk boyu tercih etmelisiniz. Siyah ve krem rengi topuklu ayakkabılar sizi daha uzun gösterir.

4-Derin Yırtmaçlı Elbiseler Alın!

Derin yırtmaçlı elbiseler ve giydiğiniz topuklu ayakkabı sayesinde olduğunuzdan daha uzun görüneceksiniz. Bacak boyunuzu uzun göstermek istiyorsanız derin yırtmaçlı elbiseler tercih etmelisiniz. Özellikle siyah renkte derin yırtmaçlı sade bir elbise tercih ederek altına topuklu ya da düz bir ayakkabı giyebilirsiniz.

5-V Yakalı Bluzler Giyin!

V yakalı bluzleri Jean pantolonlar ya da boru paça pantolonlar ile kombinleyerek daha uzun ve zayıf görünebilirsiniz. Aynı zamanda V yakalı bluzler boyunuzu uzun gösterecek önemli bir tüyodur. Sizler de uzun boylu görünmek istiyorsanız bu önerilere dikkat etmelisiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu